REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Gabriel Seweryn przed śmiercią opublikował dramatyczne nagranie. Prosił o pomoc

Gabriel Seweryn, znany z programu "Królowe Życie" nie żyje. Projektant miał 56 lat. Jego śmierć potwierdziła rzeczniczka głogowskiego szpitala. Na kilka godzin przed śmiercią uczestnik programu TTV włączył transmisję na żywo w mediach społecznościowych, pokazując na nagraniu, jak bardzo źle się czuje. Według jego relacji ratownicy rzekomo odmówili zabrania go do szpitala, a do placówki musiał udać są sam, taksówką.

29.11.2023
10:39
Gabriel Seweryn Królowe Życia
REKLAMA

We wtorek wieczorem media obiegła wiadomość o śmierci 56-letniego uczestnika "Królowych Życia", Gabriela Seweryna. Informacja o śmierci projektanta została potwierdzona lokalnym mediom przez Ewę Todorov, rzeczniczkę Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

REKLAMA

Więcej o programie "Królowe Życia" przeczytasz na Spider's Web:

Gabriel Seweryn nie żyje. Uczestnik programu TTV na kilka godzin przed śmiercią pokazał dramatyczne nagranie.

Około godziny 15:30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia - wyjaśniała Todorov w rozmowie z portalem glogow.naszemiasto.pl. Mimo iż podjęta została reanimacja, która trwała długo, nie udało się uratować 56-latka.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak Seweryn błaga o pomoc. Na transmisji live projektant trzyma się za klatkę piersiową, krzyczy i płacze. Według jego relacji ratownicy medyczni rzekomo odmówili zabrania go do szpitala. Projektant pojechał tam taksówką, prawdopodobnie ze swoim partnerem. Ja sobie nie wymyślam! Przyjechali i co? Boże… Zobaczcie, ku*wa, stoją, mnie tu dusi i nie chce mi nikt pomóc, słuchajcie. Ja naprawdę umrę – mówił przerażony mężczyzna w mediach społecznościowych.

Gabriel Seweryn: Kim był uczestnik programu "Królowe Życia"?

REKLAMA

Gabriel Seweryn dał się poznać widzom jako barwny uczestnik programu "Królowe Życia" w TTV. Zgłosił się tam w 2016 roku. Występował razem z byłym już partnerem, Rafałem Grabiasem, z którym tworzył kilkunastoletni związek. Pracował jako projektant i prowadził pracownię futer w Głogowie. W mediach społecznościowych Gabriela Seweryna pożegnał jego były partner, Rafał Grabias, który zamieścił jego zdjęcie z podpisem "żegnaj".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA