REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Gessler potłukła talerze pod studiem "Dzień Dobry TVN". Zrobiła to w słusznym celu

Magda Gessler gościła w czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Restauratorka postanowiła narobić trochę hałasu i zamieszania i porzucać talerzami pod studio "Dzień dobry TVN". Zrobiła to w słusznej sprawie.

28.09.2023
15:59
Magda Gessler Dzień Dobry TVN
REKLAMA

Magda Gessler słynie z żywiołowego temperamentu. W "Kuchennych rewolucjach" zdarzało się jej rzucać talerzami i przeklinać. Pewne zachowania z programu, Gessler zaprezentowała w czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Gdy Marcin Prokop wyznał, że przed chwilą rzucił talerzem, lecz od razu został zrugany za to, że robi to nieumiejętnie, Gessler przyszła z pomocą, tłumacząc tłuczenie talerzy w "Kuchennych rewolucjach".

REKLAMA

Więcej o programach TVN czytaj w Spider's Web:

Gessler rzuca talerzami pod studiem "Dzień Dobry TVN".

Trzeba obudzić towarzystwo, do którego wchodzisz i ono śpi, i nie reaguje właściwie w jakiejś samoobronie tego, żeby wreszcie ocalić pracę, swoją firmę, więc jak oni śpią i dalej do nich gadam i nic nie mogę zrobić, to jedynym wyjściem, żeby otworzyli oczy na swoją rzeczywistość, jest walenie talerzami

podkreśliła restauratorka, przechodząc do zachęcania młodych kobiet, aby 15 października wybrały się na wybory.

Gessler tak zachęca młode kobiety do wyborów

Ale ponieważ, że nie jesteśmy na "Kuchennych Rewolucjach", ponieważ jesteśmy w Warszawie i wszyscy jesteśmy dobrze przebudzeni, w związku z tym budzę wyłącznie młode kobiety, które nie chcą iść na wybory, którym się wydaje, że wszystko będzie samo, że mężowie wszystko załatwią i chowają głowę w poduszkę. Od nich zależy los ich córek, naszych babć, wszystkich kobiet w Polsce. Niech one wezmą losy w swoje ręce, więc je tłukę, tłukę je tak, żeby się wreszcie OBUDZIŁY! DOSYĆ TEGO! Co sobie myślą? Że ktoś za nie coś zrobi? Kobiety są najważniejsze, bo są przyszłością tego kraju! Do wyborów mają iść! Mają iść do wyborów!

nawoływała Magda Gessler, rzucając talerzami.
REKLAMA

Show, jakie zrobiła Magda Gesser Marcin Prokop podsumował słowami:

Magda jest żywiołem, Magda jest jak ogień, jak woda, jak huragan w jednym. Nie da się jej okiełznać. Miała nam opowiedzieć o 27. sezonie "Kuchennych Rewolucji", ale opowiedziała o kolejnej rewolucji - powiedział.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA