REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Co się dzieje na Clout MMA, powinno tam zostać. Marianna Schreiber ma już nową przeciwniczkę

Na nadchodzącej gali Clout MMA miały zmierzyć się ze sobą Marianna Schreiber oraz Goha Magical, jednak na dzień przed walką Małgorzata Zwierzyńska została zatrzymana przez policję, a tym samym była żona polityka PiS-u została bez przeciwniczki. Dziś rano nieoczekiwanie okazało się, że walka Marianny ostatecznie się odbędzie - organizacja freak fightowa wybrała jej inną zawodniczkę.

09.03.2024
12:07
marianna schreiber lexy chaplin clout mma
REKLAMA

Minionego wieczoru Goha Magical, która miała zmierzyć się z Marianną Schreiber na dzisiejszej gali Clout MMA, została zatrzymana przez policję. Choć w sieci krążą nagrania, na których widać, jak kobieta jest wyprowadzana przez funkcjonariuszy, na ten moment nie wiadomo dokładnie, co było powodem zatrzymania Małgorzaty Zwierzyńskiej. Wypowiedziała się na ten temat Lexy Chaplin, współzałożycielka organizacji:

REKLAMA

Wiem coś więcej. Nie wiem do końca, bo to jest świeża sytuacja, więc nie jestem w stanie potwierdzić, że to, co wiem jest w stu procentach prawdą. Pani Gosia zakłóciła ciszę nocną i miała się później stawić na pracach społecznych, ale tego nie zrobiła i dzisiaj stało się to, co się stało. Jestem w szoku, bo tylu policjantów przyjechało, jak po najgorszego terrorystę, byłam bardzo zdziwiona. Mam nadzieje, że pani Gosia wyjdzie i zdąży na walkę 

- skomentowała dla Super Expressu Lexy Chaplin.

Teraz wiadomo, że Goha Magical nie zawalczy na nadchodzącej gali Clout MMA, która odbędzie się już dzisiaj, lecz walka Marianny Schreiber nie została odwołana - zamiast tego organizatorzy postanowili znaleźć byłej żonie polityka PiS-u nową przeciwniczkę, a została nią Lexy Chaplin, która tego wieczoru stoczy aż dwie walki.

Lexy Chaplin nową przeciwniczką Marianny Schreiber na Clout MMA. Szybko poszło

Marianna Schreiber poinformowała w mediach społecznościowych, że ostatecznie zawalczy na gali, a jej nową przeciwniczką będzie Lexy Chaplin. Influencerka stoczy tego wieczoru aż dwie walki - oprócz nowej przeciwniczki zmierzy się także z Martą Linkiewicz.

Lexy Chaplin vs Królowa Super Fightem Clout MMA 4. Mniej niż 24 godziny do walki ciężko o znalezienie zastępstwa. Ale udało się! W miejsce zatrzymanej przez policję Gosi Magical wchodzi Lexy Chaplin. Szefowa Clout MMA ratuje walkę Królowej. Konflikt między nimi był gorący od samego początku. Wszystko będą miały okazję wyjaśnić sobie w klatce

- czytamy w opisie walki na Instagramie.

Organizatorzy zaznaczyli jednak, że pojedynek Lexy i Marianny odbędzie się wyłącznie wtedy, gdy współwłaścicielka Clout MMA zostanie dopuszczona do walki przez lekarzy po tym, gdy zakończy się jej starcie z Martą Linkiewicz.

Walka Lexy Chaplin i Marianny Schreiber na Clout MMA
REKLAMA

O patogalach przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA