REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Żona posła PiS zawalczy na Clout MMA. Wcześniej mówiła, że to promocja patologii

Marianna Schreiber zawalczy na grudniowej gali Clout MMA. Żona byłego ministra PiS zmierzy się w klatce z Moniką Laskowską, "najlepszą polską dziennikarką". Paradoksalnie zaledwie dwa miesiące wcześniej z zapałem protestowała przeciwko walce Nikity i Małgorzaty Magical, która odbyła się pod szyldem tej samej organizacji freak fightowej.

14.12.2023
9:01
Żona posła PiS zawalczy na Clout MMA. Wcześniej mówiła, że to promocja patologii
REKLAMA

Pod koniec października w sieci pojawiło się podanie zaadresowane do Andrzeja Nowakowskiego, prezydenta Płocka. Adresat listu został wezwany do natychmiastowego zerwania umowy z organizacją Clout MMA, która ogłosiła wówczas, że w klatce zmierzą się ze sobą Małgorzata Magical i Nikita, czyli matka Daniela Magicala i jego nastoletnia była dziewczyna. "Impreza, która ma odbyć się w hali sportowej, będącej własnością miasta, jest jawną promocją patologii" - czytamy w podaniu.

REKLAMA

O freak fightach piszemy więcej na łamach Spider's Web:

Autorką pisma była Marianna Schreiber. Uczestniczka 10. edycji programu "Top Model" i żona byłego ministra PiS jeszcze wtedy twierdziła, że tego rodzaju impreza "ośmiesza miasto", wzywając prezydenta Płocka do zmiany decyzji. Wygląda na to, że przed te dwa miesiące Marianna Schreiber zdążyła przemeblować swoje priorytety, bo już za kilka dni sama pojawi się na gali Clout MMA w roli zawodniczki.

Podanie Marianny Schreiber przeciwko organizacji gali Clout MMA w październiku 2023 roku

Marianna Schreiber zawalczy na gali Clout MMA. Zmierzy się z Moniką Laskowską

Organizacja Clout MMA ogłosiła, że 29 grudnia w klatce zmierzą się ze sobą Marianna Schreiber i Monika Laskowska:

Nie mogło zabraknąć walki kobiet! To będzie jeden z najgłośniejszych debiutów tego roku. Marianna Schreiber to żołnierz Wojska Polskiego, polityczna aktywistka i była uczestniczka "Top Model". Jaka jest nasza debiutantka? Twarda i bezkompromisowa. Czy pokaże to na Clout MMA 3: Santa Clout w piątek 29 grudnia?

- czytamy w opisie walki.
Marianna Schreiber zawalczy na Clout MMA

Marianna Schreiber postanowiła odnieść się do informacji o swojej walce, twierdząc, że po październikowym podaniu do prezydenta Płocka jest winna swoim obserwatorom wyjaśnienia. Dlaczego żona byłego ministra PiS zawalczy na Clout MMA? Odpowiedź jest prosta - dla pieniędzy:

Na pewno istotnym elementem (chyba tak jak dla wszystkich zawodników) jest czynnik finansowy, który spowodował, że zaczęłam o tym w ogóle myśleć na poważnie i który wydaje mi się mógł przeważyć. Byłabym hipokrytką, gdybym o tym nie wspomniała

- napisała.
REKLAMA

Schreiber dodała, że oprócz "czynnika finansowego" po prostu lubi ten sport i chciałaby pokazać, że w klatce można "reprezentować sobą coś więcej niż tylko przekleństwa, groźby i wyzwiska". Dodała, że zdaje sobie sprawę z kontrowersji, które spłynęły na nią po podjęciu decyzji, jednak liczy na słowo wsparcia i otuchy.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Żona ministra gorzko o małżeństwie z politykiem" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA