Metallica zagrała przebój zespołu Maanam na koncercie na PGE Narodowym
Zespół Metallica zaskoczył fanów podczas niedzielnego koncertu w Warszawie. Uczestnicy drugiego występu kultowej grupy mieli bowiem okazję wysłuchać jeden z polskich przebojów w wykonaniu muzyków, co z pewnością było niemałą niespodzianką - na PGE Narodowym rozbrzmiał znany kawałek z repertuaru Maanam.

REKLAMA