REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

10 najpopularniejszych filmów i seriali w 2023 roku w streamingu. To najchętniej oglądali Polacy

Co najchętniej oglądali Polacy w streamingu w 2023 roku? Dzięki serwisowi JustWatch wiemy już, jakie filmy i seriale w najpopularniejszych usługach cieszyły się największym zainteresowaniem.

08.12.2023
15:57
najpopularniejsze filmy seriale 2023 polska streaming
REKLAMA

Listy najpopularniejszych w ostatnich dwunastu miesiącach filmów i seriali w streamingu nie są zanadto zaskakujące, choć z pewnością obecność części z nich tak blisko szczytu może okazać się dla was niespodzianką. Serwis JustWatch - wygodny przewodnik po usługach VOD, który znacznie ułatwia znalezienie filmu lub serialu, a przy okazji mierzy zainteresowanie usługami czy poszczególnymi tytułami - zebrał dane, dzięki którym dowiedzieliśmy się, co Polacy najchętniej oglądali w 2023 roku.

REKLAMA

Polska: najpopularniejsze filmy 2023 roku w streamingu

Pierwsze miejsce nie jest zaskoczeniem - w końcu "Avatar: Istota wody" rozbił ubiegłoroczne box office i wspiął się na trzecie miejsce najlepiej zarabiających filmów w historii. James Cameron po trzynastu latach zbliżył się do sukcesu "jedynki", co wydawało się niemal niemożliwe. Nie dziwi też pozycja "Johna Wicka 4", bo to znakomita odsłona cenionej serii, a i doskonale sprawdza się w ramach domowego, relaksującego sensu. Ale że "Kot w butach" na trzecim? A pewnie - to animacja na bardzo wysokim poziomie, doskonały sequel i obraz czerpiący z ducha najlepszych "Shreków", jednocześnie obierający własny, interesujący kierunek.

 1. Avatar: Istota wody
 2. John Wick 4
 3. Kot w butach: Ostatnie życzenie
 4. Strażnicy Galaktyk 3
 5. Wieloryb
 6. Top Gun: Maverick
 7. Między nami żywiołami
 8. Zakonnica II
 9. Meg 2: Głębia
 10. M3GAN
Avatar: Istota wody

Czytaj więcej podsumowań na łamach Spider's Web:

Najpopularniejsze seriale 2023 w Polsce w streamingu

REKLAMA
 1. Wednesday
 2. The Last of Us
 3. Przyjaciele
 4. Wiedźmin
 5. The Mandalorian
 6. Tego lata stałam się piękna
 7. Sukcesja
 8. One Piece
 9. Stamtąd
 10. The Bear

"Wednesday", mimo premiery w listopadzie 2022, i tak nie miała sobie równych w Polsce w tym roku. Hype wokół "The Last of Us", czyli produkcji słusznie nazywanej najlepszą adaptacją gry wideo w historii, również przełożył się na wyniki. "Przyjaciele" to tytuł, do którego Polacy powracają regularnie, a i "Wiedźmin" nie powinien nikogo dziwić - może i narzekamy, ale oglądać Cavilla lubimy. Tak czy inaczej, każdy z powyższych tytułów zasługuje na to, by się z nim zapoznać. Z różnych względów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA