REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Uwielbiany serial ląduje na Netfliksie. To wasz ulubiony doktor

Netflix serwuje nam dziś sentymentalną podróż do początku lat 2000, a to za sprawą serialu, który kiedyś leciał w tle do obiadu. Produkcja "Dr House" Davida Shore'a jest już dostępna w serwisie, a obok niej - dobrze znane i równie lubiane nowości. Sprawdzamy dzisiejsze premiery.

01.02.2024
11:06
nowosci netflix dr house
REKLAMA

Pierwsze nowości lutego właśnie wpadły na Netfliksa. Zanim jednak zaczniecie buszować w bibliotece, warto sprawdzić, czy wszystkie styczniowe hity zostały już odhaczone na waszej liście "Do obejrzenia", a było ich całkiem sporo - pierwszy miesiąc roku zostawił po sobie ślad w postaci takich hitowych produkcji jak "Śnieżne Bractwo", "Forst", "60 minut" czy "Griselda", a w ostatniego dnia stycznia na platformie zadebiutował film "WIL". Fabuła produkcji skupia się na dwóch policjantach, którzy próbują odnaleźć swoje miejsce w okupowanej przez Niemców Antwerpii podczas II wojny światowej. Jeśli jeszcze nie widzieliście tych popularnych i chętnie oglądanych tytułów, warto rzucić na nie okiem, a tymczasem sprawdzamy, jakimi premierami zaskoczy nas pierwszy czwartek lutego.

REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix piszemy więcej na łamach Spider's Web:

Nowości serwisu Netflix na czwartek: Dr House

Fani dr. House'a będą mieli co robić - na Netfliksa wpadły dziś wszystkie sezony kultowego serialu z Hugh Lauriem w roli głównej. Nagrodzona Złotymi Globami i statuetkami Emmy produkcja skupia się na dr. Gregorym Housie, ironiczny i szczery do bólu geniusz medycyny, kierujący zespołem diagnostycznym w szpitalu Princeton-Plainsboro, do którego należą także Allison Cameron, Robert Chase oraz Eric Foreman. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu i bezbłędnemu instynktowi, dr House jest w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowaną zagadkę medyczną i ocalić życie swoich pacjentów, nawet jeśli w grę wchodzi łamanie zasad szpitala.

Zwiastun 1. sezonu serialu "Dr House" (2004-2012)

Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku

Choć okres świąteczny już dawno minął, a bożonarodzeniowe dekoracje zostały głęboko schowane do pudeł, gdzie przezimują do grudnia, Netflix postanowił nieco tchnąć do serwisu nieco zimowej atmosfery. Na platformie są już dostępne dwa kultowe filmy, których nie może zabraknąć w święta - "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku" z Macaulayem Culkinem w roli głównej. Produkcje skupiają się na 8-letnim Kevinie McCallisterze, który w wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń zostaje najpierw sam w domu, a później w Nowym Jorku, gdzie musi radzić sobie z dwójką nieudolnych złodziejaszków.

Zwiastun filmu "Kevin sam w domu" (1990)

Jesienni zabójcy

"Jesienni zabójcy" to produkcja, która skupia się na dwójce nastolatków. Bohaterowie, rozczarowani postępowaniem policyjnego śledztwa, postanawiają na własną rękę zbadać sprawę morderstwa kolegi z klasy i docierają do trudnej do przełknięcia prawdy. W rolach głównych wystąpili Ansel Elgort oraz Chloe Grace Moretz.

Zwiastun filmu "Jesienni zabójcy" (2017)

Kraina Jane Austen

Bohaterką filmu "Kraina Jane Austen" jest Jane Hayes, zwyczajna singielka, która uwielbia powieści Jane Austen, a jej męskim ideałem jest naturalnie pan Darcy z "Dumy i uprzedzenia". Kiedy kobieta postanawia pojechać do Wielkiej Brytanii, by spędzić wakacje w rezydencji stworzonej przez pasjonatów twórczości XVIII-wiecznej angielskiej pisarki, nie spodziewa się, że będzie to jej podróż życia. W roli głównej wystąpiła Keri Russell.

Zwiastun filmu "Kraina Jane Austen" (2013)
REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Best of House Clinic Duty Season 1 | House M.D." na YouTube.


REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA