REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy film akcji z Gal Gadot to gwarantowany skok adrenaliny. Produkcja właśnie pojawiła się w serwisie Netflix

Piątkowych nowości będzie dziś niewiele, ale za to jakich! Do serwisu wpadnie film akcji z Jamiem Dornanem i Gal Gadot, czyli "Misja Stone", który oraz nowozelandzkie, miłosne reality show.

11.08.2023
8:50
Nowy film akcji to gwarantowany skok adrenaliny. Produkcja właśnie pojawiła się w serwisie Netflix
REKLAMA

W tym tygodniu działo się i to mocno. W serwisie Netflix zadebiutował bowiem miniserial "Zabić ból" z Matthew Broderickiem w roli głównej, który skupia się na kulisach epidemii opiatowej w Stanach Zjednoczonych, a także koreański serial "Zombieverse", który jest połączeniem reality TV i motywu apokalipsy zombie. Warto rzucić okiem na nowości, które w tym i minionym tygodniu pojawiły się na Netfliksie, a tymczasem sprawdzamy, co wpadło do serwisu w dniu dzisiejszym.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Down for Love"

"Down for Love" to pogodne, nowozelandzkie reality show o miłości. Bohaterami programu są osoby z zespołem Downa, które mimo wzlotów i upadków związanych z randkowaniem, nie poddają się i wciąż poszukują swojej prawdziwej miłości.

Netflix: zwiastun programu "Down for Love"

Misja Stone

REKLAMA

Mocny film akcji "Misja Stone" to produkcja, w której główne role zagrali Gal Galdot, Jamie Dornan oraz Alia Bhatt. Historia skupia się na agentce, która pracuje dla tajnej organizacji. Kobieta, dbająca o utrzymanie pokoju na świecie, ma przed sobą nie lada wyzwanie - bohaterka musi bowiem powstrzymać pewną hakerkę przed wykradnięciem bardzo niebezpiecznej i niezwykle cennej broni.

Netflix: zwiastun filmu "Misja Stone"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA