REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowości serwisu Netflix na święta. Co pojawi się w świąteczny weekend?

Do świąt pozostało zaledwie kilka dni. W ferworze przygotowań wigilijnych potraw, pieczenia pierników czy po prostu planowania nadchodzących wolnych dni przypominamy, że po seansie "Kevina", "Holiday" czy "Listów do M." warto zajrzeć do nowości serwisu Netflix - w świąteczny weekend kilka z nich wpadnie na platformę.

24.12.2023
9:01
Nowości serwisu Netflix na święta. Co pojawi się w świąteczny weekend?
REKLAMA

W końcu bez wyrzutów sumienia można buszować w specjalnie przygotowanej przez Netfliksa bibliotece filmów na święta. Znajdują się w niej produkcje dla miłośników klasyki, które w bożonarodzeniowym okresie trzeba obejrzeć przynajmniej raz, ale również zupełnie nowe tytuły, na które również warto rzucić okiem. W świąteczny weekend na platformie pojawi się kilka nowości, a te z pewnością umilą nadchodzące dni, kiedy grawitacja nie pozwoli wstać od stołu z pełnym brzuchem.

REKLAMA

Świąteczne nowości w serwisie Netflix: "Dziękuję i przepraszam" (premiera 26 grudnia)

"Dziękuję i przepraszam" to słodko-gorzka szwedzka komedia, której główną bohaterką jest Sara. Kiedy kobieta pod koniec ciąży nieoczekiwanie zostaje sama, z pomocą przychodzi jej starsza siostra Linda, której nie widziała od lat.

American Underdog (premiera 25 grudnia)

Oparty na faktach dramat sportowy "American Underdog" opowiada o pracowniku supermarketu, który zostaje zrekrutowany przez profesjonalną drużynę futbolową, dzięki czemu zyskuje szansę na zdobycie wielkiej sławy. W rolach głównych wystąpili Zachary Levi, Anna Paquin oraz Dennis Quaid.

Zwiastun filmu "American Underdog" (2021)

Wampir w rodzinie (premiera 24 grudnia)

Brazylijska komedia "Wampir w rodzinie" skupia się na bojaźliwym piłkarzu. Kiedy mężczyzna dowiaduje się, że jego szwagier jest wampirem i chce zdobyć władzę nad światem, będzie musiał zebrać się na odwagę, by do tego nie dopuścić.

Netflix: zwiastun filmu "Wampir w rodzinie"

Opiekun moich dzieci (premiera 24 grudnia)

Ostatnią świąteczną nowością serwisu Netflix jest meksykański sitcom "Opiekun moich dzieci", który opowiada o zapracowanej bizneswoman. Kiedy kobieta zatrudnia do opieki nad dziećmi farmera, jeszcze nie wie, że mężczyzna wywróci do góry nogami jej świat i wyobrażenia o rolach płci i miłości.

Netflix: zwiastun serialu "Opiekun moich dzieci"
REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA