REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Polacy uwielbiali ten serial. Dziś wraca na Netfliksa z nowym sezonem

Początek listopada w serwisie Netflix dowiózł mnóstwo wyjątkowych nowości. Oprócz tego, że na platformie pojawi się kontynuacja hitowego serialu znad Bosforu "Krawiec", zadebiutuje tam również belgijski thriller "Ferry: Serial" oraz "NYAP", dramat z Jodie Foster w roli głównej. To się nazywa początek weekendu z przytupem.

03.11.2023
11:25
Polacy uwielbiali ten serial. Dziś wraca na Netfliksa z nowym sezonem
REKLAMA

Jest dopiero 3 listopada, a Netflix już zdążył zaserwować widzom potężną dawkę nowości. Do tej pory na platformie pojawiły się takie produkcje jak polski serial "Polowanie na ćmy", thriller "Zamknięcie" z Famke Janssen w roli głównej, a także "Złodziejki" z Melanie Laurent i włoski dramat "Nuovo Olimpo". Jeśli nie zdążyliście nadrobić najnowszych tytułów, zawsze warto do nich wrócić, a tymczasem sprawdzamy, co w serwisie Netflix będzie można obejrzeć już dzisiaj.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Erin i Aaron

Do serwisu Netflix wpadł sitcom produkcji Nickelodeon, "Erin i Aaron", który skupia się na dwójce nastolatków z patchworkowej rodziny. Kiedy ich rodzice biorą ślub, bohaterowie o odmiennych gustach starają się pogodzić swoje nowe życie z pasją do muzyki, popełniając po drodze kilka błędów. 

Zwiastun serialu "Erin i Aaron"

Ferry: Serial

Pojawił się film, przyszedł czas na serial. W produkcji występują dobrze już znani aktorzy, m.in. Frank Lammers jako Ferry Bouman. Fabuła "Ferry: Serial", który ma wypełnić lukę między produkcjami "Ferry" i "Undercover", skupia się początkującym producencie ecstasy. Mężczyzna otrzymuje życiową szansę, gdy za sprawą głośnego aresztowania zwalnia się miejsce wśród najlepszych dilerów Brabancji. 

Netflix: zwiastun serialu "Ferry: Serial"

NYAD

"NYAD" to wyjątkowy dramat o tematyce LGBTQ+ z Annette Bening i Jodie Foster w rolach głównych. Fabuła filmu skupia się na Dianie Nyad, która w wieku 60 lat postanawia spełnić życiowe marzenie, jakim jest przepłynięcie 177 km z Kuby na Florydę przez otwarty ocean. 

Netflix: zwiastun filmu "NYAD"

Krawiec: sezon 3.

Turecki serial "Krawiec", który był jednym z najchętniej oglądanych seriali w serwisie Netflix, powraca z 3. sezonem. Produkcja skupia się na historii znanego krawca, mającego za zadanie uszyć suknię, którą w dniu ślubu ubierze narzeczona jego przyjaciela. Nie byłoby tureckiego serialu bez intrygi, a tutaj coś za uszami mają wszyscy troje - krawiec, jego przyjaciel i wybranka jego serca, a mroczne sekrety mocno skomplikują ich życie.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Krawiec"

Selling Sunset: sezon 7.

W kolejnym, 7. już sezonie programu "Selling Sunset", ponownie spotkamy się z elitarnymi agentami nieruchomości z Oppenheim Group, którzy zajmują się sprzedażą wyjątkowych, luksusowych posiadłości bogatym klientom z Los Angeles. Tam, gdzie liczą się znajomości, znajdą się często problemy. A tych w "Selling Sunset" nie brakuje.

Netflix: zwiastun 7. sezonu programu "Selling Sunset"

Później

Brytyjski dramat "Później" z Davidem Oyelowo, Jessicą Plummer i Amelie Dokubo w rolach głównych skupia się na historii miejskiego kierowcy. Mężczyzna, będąc świadkiem brutalnej zbrodni, zabiera pasażerkę, która zmusza go do zmierzenia się ze swoją traumą. 

Netflix: zwiastun filmu "Później"

Sly

Do serwisu Netflix wpadł także "Sly", czyli film dokumentalny o Sylvestrze Stallonie. Produkcja przedstawia ciekawe wywiady, materiały archiwalne oraz rozmowy z legendarnym aktorem, odkrywając jego triumfy, porażki i powroty. 

Netflix: zwiastun filmu "Sly"

Codzienna dawka słońca

Dramatyczny serial koreański "Codzienna dawka słońca" skupia się na pielęgniarce, która na co dzień pracuje na oddziale psychiatrycznym. Tam, gdzie każdy akt dobroci może obrócić się przeciwko niej, kobieta mimo wszystko próbuje pomóc pacjentom o bardzo złożonych potrzebach. 

Netflix: zwiastun serialu "Codzienna dawka słońca"

Niebieskooki samuraj

Ostatnią nowością serwisu Netflix na piątek jest amerykański serial animowany dla dorosłych. "Niebieskooki samuraj" to opowieść o dwóch zdeterminowanych kobietach: jedna z nich jest chciwą wojowniczką, druga - upartą księżniczką. Mimo dzielących ich różnic, obie walczą o wytyczenie sobie nowej ścieżki w XVII-wiecznej Japonii. 

Netflix: zwiastun serialu "Niebieskooki samuraj"
REKLAMA

O nowościach serwisu Netflix piszemy w Spider's Web na bieżąco:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA