REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Na Netfliksa wbija największy polski cringe tego roku. Oglądajcie co innego, niech nie będzie hitem

Co by o Polakach nie mówić, na pewno się nie obijamy. Jeszcze w lutym w kinach wylądował najbardziej cringe'owy film tego roku (możemy to spokojnie założyć, niełatwo będzie go przebić). "Dziewczyna influencera" zaraz trafi na Netfliksa. Apelujemy więc: nie oglądajcie jej!

28.04.2024
7:59
dziewczyna influencera netflix co obejrzeć
REKLAMA

Netflix ujawnił już ramówkę na ten rok. Tak mniej więcej wiemy już, co nas czeka. Polscy użytkownicy mogą się szykować na (co najmniej!) dziewięć oryginalnych rodzimych nowości. Jedne zapowiadają się lepiej, inne gorzej. Na pewno należy przebierać nóżkami na nadchodzące premiery "Projektu UFO", "Idź przodem, bracie", "Napadu" czy "Boksera". W międzyczasie dostaniemy też pochodzące z naszego kraju produkcje na licencji. "Dziewczyna influencera" zadebiutuje na platformie już w przyszłym tygodniu. Jeśli nie wiecie, co to jest, macie dużo szczęścia. I, uwierzcie, chcecie, żeby tak pozostało.

"Dziewczyna influencera" opowiada historię Zosi, która bardzo chce przebić się w świecie gwiazd internetu. Kiedy odkrywa, że jej chłopak ma romans, główna bohaterka przyjmuje propozycję, aby wraz z popularną Violą wybrać się w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Dla niej to szansa na zdobycie większej liczby lajków. Jej rzekoma koleżanka ma jednak wobec niej własne plany. Mówiąc w skrócie: scenarzysta i reżyser Szymon Gonera obnaża przed nami mroczne kulisy rzeczywistości polskich celebrytów. I robi to dokładnie w taki sposób, jak sobie wyobrażacie.

REKLAMA

Netflix - co obejrzeć?

Ładne dziewczyny, ładne widoki - tak w skrócie rysuje się koncepcja "Dziewczyny influencera". Fabuła to tylko pretekst, aby pozachwycać widzów pięknymi pejzażami, w których bohaterki chętnie eksponują swoje krągłe kształty. Nie ma tu sensu, ani logiki. Jest za to cringe, bo Szymon Gonera zachowuje się, jak, za przeproszeniem, dziaders. Jakby dzień przed rozpoczęciem prac nad scenariuszem założył sobie Instagrama i przeraziło go wszystko, co tam zobaczył. Pełno tu bowiem powidoków wirtualnej rzeczywistości. Celebryta ze spadającymi notowaniami próbuje swoich sił we freak fightach, a dziewczyny w poszukiwaniu pieniędzy flirtują z OnlyFans. Dobra, a gdzie coś, czego nie wiemy? A no tak, zaangażowanie rosyjskiej mafii. Zaraz, co? Skąd twórca to wziął?

Dziewczyna influencera - Netflix

Podczas seansu "Dziewczyny influencera" ciarki żenady towarzyszą widzom od samego początku do samego końca. Dość powiedzieć, że w jednej z pierwszej scen Zośka zdobywa mnóstwo lajków w sieci za... zdjęcie z jajkiem sadzonym na brzuchu. A to nawet nie jest najgorszy z pomysłów Szymona Gonery. Tych jeszcze gorszych lepiej jednak nie odkrywać. Na szczęście polska produkcja nie jest jedyną premierą Netfliksa w przyszłym tygodniu.

Kwiecień kończy się skromnie - dwoma premierami. Potem jednak przychodzi maj, na który rozpiski Netflix jeszcze nie udostępnił. Dzięki jednak zakładce "wkrótce" w aplikacji platformy i wcześniejszych zapowiedziach wiemy mniej więcej co dostaniemy w najbliższych dniach. Na szczególną uwagę zasługuje "Facet z zasadami". To w końcu adaptacja powieści Toma Wolfe'a. Jeff Daniels wciela się w niej w biznesmena, którego imperium chwieje się w posadach.

Więcej o polskich filmach i serialach na Netfliksie poczytasz na Spider's Web:

Ciekawie zapowiada się również "Bez lukru". To już pozycja wiele lżejsza niż "Facet z zasadami". W końcu mówimy o zwariowanej komedii, za którą stoi sam legendarny komik Jerry Seinfeld. Film opowiada o dwóch rywalizujących ze sobą korporacji. Walczą ze sobą o to, kto zrewolucjonizuje śniadanie. Będzie z pewnością śmiesznie. W sam raz na majówkowy długi weekend.

Netflix - pełna lista nowości z tego tygodnia:

 • Uliczka CoComelon 22/4/2024
 • Wyjęci spod prawa: Złoto Południa 23/4/2024
 • Walka o raj. Komu można zaufać? 23/4/24: Odcinki 1-4
 • W twoich rękach 24/4/2024
 • Martwi detektywi 25/4/2024
 • City Hunter 25/4/2024
 • Sprawa Asunty 26/4/2024
 • Sekrety jedzenia: Naukowo o odżywianiu 26/4/2024

Netflix - lista premier na przyszły tydzień:

REKLAMA

(do momentu publikacji tego tekstu Netflix nie wysłał jeszcze oficjalnej listy zapowiedzi na maj)

 • Miesiąc miodowy 29/4/2024
 • Fiasko 30/4/2024
 • Heeramandi: Bazar diamentów 01/5/2024
 • Ósma strona 01/5/2024
 • Dziewczyna influencera 02/05/2024
 • Facet z zasadami 02/5/2024
 • Sekrety neandertalczyków 02/5/2024
 • Bez lukru 03/5/2024
 • John Mulany presents: Everybody's in L.A. 04/5/2024
 • Katt Williams: Woke Foke 05/5/2024
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA