REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Z patostreamów do kariery muzycznej. Nikita wypuściła nową piosenkę

Do grona influencerów, którzy spróbować swoich sił w muzyce, dołączyła również Nikita. Najnowszy utwór byłej dziewczyny Daniela Magicala zadebiutował w sieci kilka dni temu, a reakcje widzów są jednoznaczne.

12.12.2023
12:05
Z patostreamów do kariery muzycznej. Nikita wypuściła nową piosenkę
REKLAMA

Historia Nikoli Alokin w dużej mierze związana jest z patostreamingiem i patogalami. 19-latka zaczynała jako dziewczyna Daniela Magicala, patostreamera, którego awantury i libacje widzowie mogli oglądać na żywo. Po jakimś czasie między parą doszło do kłótni, Nikita wyjechała do Warszawy i ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu. Influencerka postanowiła szukać szczęścia (i pieniędzy) na galach MMA - zawodniczka organizacji Clout MMA w sierpniu 2023 roku zmierzyła się z Moniką Laskowską, "najlepszą polską dziennikarką", a już 2 miesiące później okazało się, że nastolatka zawalczy w klatce z matką swojego byłego chłopaka - Małgorzatą Magical. Wygląda jednak na to, że Nikita postanowiła wycofać się z freak fightowych walk, by spróbować swoich sił jako piosenkarka.

REKLAMA

Nikita wydała nową piosenkę. Słuchacze są zachwyceni

Na kanale AlfaMedia do kawałka i teledysku "GLOW UP", które zgarnęły w sumie ponad 4 mln wyświetleń, dołączył nowy utwór autorstwa Nikity. "Feromony" zadebiutowały na platformie YouTube 2 dni temu i przekroczyły już próg 150 tys. odsłon. Piosenkę skomentowało już ponad tysiąc osób, a opinie są niezwykle przychylne. Słuchacze chwalą delikatny głos Nikoli, miłą dla ucha muzykę i subtelną otoczkę, domagając się kolejnych singli autorstwa zawodniczki w organizacji Clout MMA.

"Feromony" autorstwa Nikoli Alokin

"GLOW UP", który zadebiutował 2 miesiące temu, zebrał od słuchaczy równie entuzjastyczne opinie. Komentujący zachwycali się teledyskiem i głosem dziewczyny, zachęcając Nikolę do kontynuowania kariery muzycznej, co influencerka najwyraźniej wzięła sobie do serca.

O uniwersum Daniela Magicala przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z teledysku "Feromony" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA