REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix wchodzi w weekend brytyjskim serialem kryminalnym. Mocne nowości serwisu

Dziś na platformie Netflix każdy znajdzie coś dla siebie. W serwisie zadebiutowały trzy różnorodne nowości, w tym mocny brytyjski kryminał, zwariowana komedia w klimacie reggae oraz holenderski dramat o mężczyźnie, który postanowił wsiąknąć w świat kryptowalut.

19.10.2023
18:02
Netflix wchodzi w weekend brytyjskim serialem kryminalnym. Mocne nowości serwisu
REKLAMA

Jak co czwartek Netflix nie zawodzi i dostarcza widzom sporo najnowszych produkcji. W ostatnim czasie do serwisu wpadło kilka nowości - pojawił się m.in. "Uncharted" z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych, a także szwedzki horror "Konferencja". Hitem Netfliksa okazał się także nowy serial kryminalny "Tajemnice polskich morderstw", który znajduje się obecnie na 1. miejscu najpopularniejszych produkcji, a także film dokumentalny o Annie Przybylskiej - "Ania". Tymczasem sprawdzamy, jakie nowości wpadły dzisiaj do serwisu Netflix.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: Ciała

"Ciała" to brytyjski miniserial kryminalny, którego fabuła skupia się na czworgu detektywów. Żyjący w czterech różnych epokach bohaterowie będą musieli rozwiązać sprawę morderstwa na Longharvest Lane, które zmieniło bieg historii, aby ocalić przyszłość. 

Netflix: zwiastun serialu "Ciała"

Neon

Amerykański film "Neon" to pikantna produkcja komediowa, której głównym bohaterem jest Santi, ambitny i młody wykonawca reggaetonu. Kiedy wschodząca gwiazda muzyki i jego najlepsi przyjaciele postanawiają podbić Miami, orientują się, że droga do sławy nie jest usłana różami. 

Netflix: zwiastun filmu "Neon"

Crypto Boy

Ostatnią nowością Netfliksa na dziś jest holenderski dramat uczuciowy "Crypto Boy", którego głównym bohaterem jest pełen zapału młody mężczyzna. Po kłótni z ojcem pada on ofiarą atrakcyjności kryptowalut i błyskawicznie przechodzi drogę od zera do milionera, pławiąc się w świecie przesadnego luksusu. Tylko jak długo?

Netflix: zwiastun filmu "Crypto Boy"
REKLAMA

O nowościach w serwisie Netflix piszemy w Spider's Web na bieżąco:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA