REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowy zwiastun trzeciego Wiedźmina jest po prostu prześliczny

Piękny, klimatyczny, wzbudzający apetyt na więcej. Geralt z Rivii, pomimo posuniętego wieku, wciąż jest niesamowicie sprawny, podobnie jak mistrzowie z Platige Image.

14.08.2013
11:09
Nowy zwiastun trzeciego Wiedźmina jest po prostu prześliczny
REKLAMA
REKLAMA

Animacja CGI nie przedstawia najmniejszego nawet fragmentu rozgrywki, ale tę możecie sobie dokładnie obejrzeć chociażby na materiałach zaprezentowanych przez Czerwonych podczas ostatniego E3. W świeżutkim, opublikowanym chwilę temu trailerze możecie za to zobaczyć fragment brudnego świata, będącego rozpoznawczą cechą Witchera.

witcher 2 featured

Tym razem Geralt jest już po polowaniu na bestie, lecz jak zwykle w przypadku Wiedźmina, zawsze znajdzie się coś do roboty. W tym przypadku padło na okolicznych watażków/stróżów prawa (w świecie Sapkowskiego zwykle to dokładnie to samo), którzy postanowili powiesić kobietę, nie szczędząc jej przy tym bolesnych razów.

Chociaż w samej grze będziemy mogli dokonać wyboru, czy taką niewiastę wybawić z opresji, bądź przeciwnie, przyglądać się egzekucji, tym razem decyzję za gracza podjęło Platige Image. Jaką? Zobaczcie poniżej:

Śliczne, prawda? Aż miło się zrobiło, widząc swojskie, niemal nadwiślańskie tereny, w których dzieje się akcja zwiastuna. Platige Image, studio animacji związane z Tomaszem Bagińskim, jak zwykle wykonało kawał pierwszorzędnej pracy.

REKLAMA

Witcher 3: Wild Hunt ukaże się w 2014 roku, w wersji na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. Po raz pierwszy w serii gracz dostanie do dyspozycji ogromny, otwarty świat, w którym będzie mógł swobodnie się przemieszczać. Coś, co znamy i lubimy ze Skyrim, tyle tylko, że o 20 procent większy, dając wiarę CD Projekt RED. Ogromne połacie terenu zostaną zszyte Red Engine 3, silnikiem graficznym stworzonym z myślą o nadchodzącej generacji sprzętu.

W międzyczasie, jeśli jeszcze nie skosztowaliście smaku wiedźmińskiego życia, w co naprawdę chcę wątpić, polecam zapoznać się z bardzo dobrą częścią drugą. Ta na ten moment jest najtańsza w o ofercie sklepu Keye,pl. Po wydaniu 45 złotych dostaniecie klucz do aktywacji polskiej wersji gry na platformie Steam. Galopem!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA