REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Oliwka Brazil obraża Fagatę w najnowszym utworze. Kto się na kim wybija?

Oliwka Brazil powraca na muzyczną scenę z najnowszym singlem. Raperka w ostatnim czasie nie była wyjątkowo aktywna w sieci. Gdy było o niej stosunkowo cicho, popularność zaczęła zyskiwać polska influencerka – Agata „Fagata” Fąk. Oczywiście była ona znana już wcześniej, jednak raczej nie za sprawą swoich utworów. Aktualnie w Internecie aż huczy od relacji z występów Fagaty, gdzie wykonuje coraz to bardziej prowokacyjne kawałki. Jeden z nich w szczególności rozzłościł Oliwkę Brazil.

04.03.2024
16:54
Oliwka Brazil obraża Fagatę, Plan F, drama
REKLAMA

Raperka słynie z tego, że nie gryzie się język. Zarówno jeżeli chodzi o jej utwory, jak i wypowiedzi w social mediach. Swój najnowszy singiel zatytułowała „Plan F”, nawiązując do wiadomości głosowych Fagaty, które w 2022 roku ujawniła była już przyjaciółka influencerki – Masza Graczykowska. Sama nazwa to jednak jedynie wierzchołek góry lodowej. Oliwka Brazil nie szczędziła gorzkich słów w stronę Fagaty, nazywając ją m.in. „frajerzyną spod Konina”. Zarzuca jej, że próbuje wybić się na prowokacyjnych tekstach nawiązujących to twórczości raperki.

Więcej na temat rapu czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Fagata odpowiada Oliwce Brazil. „Wiedziałam, że będzie na mnie diss”

Na odpowiedź Agaty „Fagaty” Fąk trzeba było poczekać ponad dobę. Niektórzy powiedzieliby, że to przecież wcale nie jest długi czas oczekiwania na reakcję. Jednak w świecie internetowym liczy się szybkie tempo. Tym bardziej wtedy, gdy ktoś zostanie praktycznie wprost obrażony. Influencerka nagrała instagramowe stories, w których to zaznaczyła, że najnowszy utwór Oliwki nie jest dla niej zaskoczeniem. Podobno ktoś z otoczenia raperki zgłosił się do producenta Fagaty z informacją, że powstanie kawałek atakujący artystyczne ruchy Agaty, ponieważ w jakiś sposób trzeba wypromować nadchodzącą płytę Brazil. Influencerka sugeruje, że raperka chce wybić się na jej plecach i dlatego tak bardzo zależało jej na szybkiej odpowiedzi na diss.

REKLAMA
Oliwka Brazil obraża Fagatę w najnowszym utworze - Plan F

Oliwka Brazil nie pozostała dłużna i postanowiła dać upust swoim emocjom również na Instagramie. Poza kolejnymi wyzwiskami zarzuciła Fagacie, że to ona była wcześniej jej fanką i tańczyła do utworów jej autorstwa na TikToku. Wielokrotnie zaznaczając przy tym, że uwielbia Brazil. Odbiła też piłeczkę wspominając o tym, że to manager influencerki przyszedł do wytwórni raperki i prosił o to, żeby nagrały coś razem. Jednak na tym się nie skończyło. Oliwka podkreśliła, że ona przynajmniej potrafi być samodzielna. W odróżnieniu od Agaty, która nie ma większego wkładu w swoje utwory. Według tej relacji piosenki mają być pisane i wydawane za nią. Dlatego też nie powstała żadna muzyczna odpowiedź na diss, a Fagata zdecydowała się jedynie na krótką wypowiedź za pośrednictwem social mediów.

W całej aferze padł też argument dotyczący tego, że w świecie rapu dawno nie było żadnej głośniejszej dramy. Może obecna kłótnia jest próbą zmiany tego stanu rzeczy? Nie wiadomo, ile w tym prawdy, a ile faktycznych pretensji. Jedno jest jednak pewne. Ostatecznie nie dowiedzieliśmy się, kto dla kogo jest tutaj inspiracją. Trzeba niestety czekać na kolejne prowokacyjne single.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA