REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Order & Chaos 2: Redemption – najpopularniejsze MMORPG na smartfony i tablety ma kontynuację!

Pierwsze Order & Chaos pojawiło się jeszcze w 2011 roku. Od tego czasu gra jest obecna na wszystkich wiodących systemach operacyjnych, w tym Windows Phone 8.1. Po szeregu poprawek i dodatków, w końcu nastał czas na zupełnie nowy rozdział w historii marki. Możemy już pobrać bezpłatne Order & Chaos 2: Redemption.

17.09.2015
17:46
Order & Chaos 2: Redemption już do pobrania!
REKLAMA
REKLAMA

MMORPG na smartfonie brzmi tak samo egzotycznie jak dotykowa strategia RTS czy dotykowa bijatyka. Mimo tego, reprezentanci wyżej wymienionych gatunków często pojawiają się na smartfonach i tabletach, ciesząc się milionami pobrań. Nie inaczej jest z marką Order & Chaos. Popularne MMORPG od francuskiego Gameloftu właśnie dostało drugą, darmową, świetnie wyglądającą odsłonę. Fani musieli czekać na nią aż 4 lata i jestem niezwykle ciekaw, czy tym razem francuskiemu producentowi uda się zatrzymać mnie na dłużej.

Order & Chaos 2: Redemption zadebiutowało właśnie na platformach Google Play oraz iTunes App Store.

Wzorem poprzedniej odsłony, aplikacja jest darmowa i potrzebuje naprawdę sporo miejsca w pamięci naszego urządzenia. Chińscy producenci z Gameloft Beijing proponują na start pięć grywalnych ras oraz klas. Do tego setki zadań, dopracowane walki z najbardziej wymagającymi przeciwnikami, a także sekcję PvP.

Oczywiście Order & Chaos 2: Redemption będzie wypełnione mikro-transakcjami, na których producenci gry spróbują zarobić. Można przypuszczać, że w zamian gracze dostaną wieloletnie, aktywne wsparcie, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzedniej odsłony Order & Chaos. Pomimo czterech lat na karku, w ten tytuł wciąż gra naprawdę wiele osób, na wszystkich wiodących systemach operacyjnych.

Co od razu rzuca się w oczy, Order & Chaos 2: Redemption zdaje się silnie inspirować Guild Wars 2.

REKLAMA

O ile pierwszą odsłonę serii można nazwać zubożałym, mobilnym klonem World of Warcraft, tak tym razem dziełu Gameloftu  bliżej z wyglądu do produkcji ArenaNetu. Być może nieprzypadkowo, biorąc pod uwagę, że Order & Chaos 2: Redemption również powstało w Azji. Osobiście nie mam nic przeciwko takim inspiracjom. Jeżeli kopiować, to od najlepszych. Natomiast Guild Wars 2 to jedno z najciekawszych MMORPG, jakie kiedykolwiek powstało.

Darmowe Order & Chaos 2: Redemption w wersji na Androida oraz iOS możecie pobrać korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA