REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Chcesz sprawdzić nowy pakiet Office na Androida? Microsoft udostępnia Worda, Excela i PowerPointa

Chyba wszyscy zdążyliśmy się już przyzwyczaić do nowej polityki giganta z Redmond. Dawniej Microsoft usilnie strzegł własnych usług i programów, ograniczając ich dostępność do własnych środowisk takich jak system Windows bądź Windows Phone. Po objęciu sterów przez Satyę Nadellę sytuacja uległa diametralnej zmianie, czego najlepszym przykładem są trwające właśnie, otwarte beta testy nowego pakietu Office dla wszystkich posiadaczy odpowiednich tabletów z Androidem.

09.01.2015
13:01
Chcesz sprawdzić nowy pakiet Office na Androida? Microsoft udostępnia Worda, Excela i PowerPointa
REKLAMA
REKLAMA

Redakcje Spider’s Web oraz sPlay.pl miały przyjemność przetestować nowy pakiet Office Microsoftu jeszcze w listopadzie minionego roku. Trwały wtedy zamknięte testy beta, w których mogli wziąć udział jedynie posiadacze odpowiedniego zaproszenia. Po kilkutygodniowych testach i pakietach poprawek Microsoft postanawia otworzyć edycję preview pakietu Office na każdego zainteresowanego użytkownika Androida, który nie posiada najpotężniejszego urządzenia z najnowszą wersją Androida na pokładzie.

microsoft office 2

Aby bezpłatnie pobrać betę nowego Worda, Excela i PowerPointa dla Androida musicie posiadać tablet o minimum 7-calowej przekątnej oraz mobilny system operacyjny w wersji 4.4.x bądź wyższej. Dodatkowym wymogiem jest procesor ARM oraz przynajmniej 1 gigabajt pamięci RAM na pokładzie.

REKLAMA

Jeżeli spełniacie powyższe kryteria, składowe nowego pakietu Office od Microsoftu pobierzecie bezpośrednio z platformy Google Play. Tutaj znajdziecie Microsoft Word Preview. Z tego miejsca pobierzecie Microsoft Excel Preview, natomiast po kliknięciu w ten link możecie rozpocząć instalację Microsoft PowerPoint Preview. Pamiętajcie – każda z tej aplikacji wciąż jest w fazie testów i może zawierać błędy.

Wciąż nie wiadomo, kiedy pełna wersja nowego pakietu Office zadebiutuje na Androidzie. Informacji w tej sprawie możemy się spodziewać 21 stycznia. Właśnie wtedy będzie miała miejsce konferencja Microsoftu, na której poznamy przyszłe plany oraz produkty technologicznego giganta. Trzymam kciuki za to, że w końcu zobaczę mobilne wydanie systemu Windows 10 w akcji.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA