REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Oglądajcie VOD póki was stać, bo tak szybko drożeje. Cena Playera w górę

Cena pakietu serwisu Player.pl z ofertą Canal+ bez reklam wzrosła o kolejne 5 zł. To już druga podwyżka tego pakietu w serwisie streamingowym w 2023 r.

04.08.2023
14:00
player pl cennik drożej pakiet canal plus zmiana cen
REKLAMA

Serwisy streamingowe - podobnie jak inne usługi w tych czasach - regularnie drożeją. Aktualizacje cen wprowadzają tanie lub darmowe opcje z reklamami, jednocześnie podnosząc opłaty za inne oferty. Teraz przyszedł czas na Playera, a konkretnie na pakiet bez reklam z Canal+.

Jeszcze półtora roku temu płaciliśmy za niego 45 zł. Następnie cena wzrosła do 64 zł, a teraz o kolejne 5 - w efekcie, by opłacić tę subskrypcję, musimy przeznaczać na nią już prawie 70 zł co miesiąc. Nie da się ukryć: to już całkiem sporo.

TVN Warner Bros. Discovery w żaden sposób nie skomentowało przyczyn, w przeciwieństwie do konkurencji. Poprzednim razem wyjaśnili podwyżkę kwestią niezmiennie i dynamicznie rozrastającej się biblioteki tytułów pod marką Player Original.

Czytaj także:

REKLAMA

Player zmienia ceny. Pakiet z Canal+ droższy

REKLAMA

Warto jednak dodać, że zmiany dotyczą wyłącznie nowych subskrybentów. Osoby, które wcześniej zdecydowały się opłacać usługę, pozostaną przy starych cenach.

W skład pakietu Player bez reklam z Canal+ wchodzi 12 kanałów telewizyjnych (Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Dokument, Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4, Canal+ Now i TVN HD). Oferta obejmuje też treści wideo na żądanie ze stacji Canal, kolekcje Player Original, Discovery+, a także najpopularniejsze seriale i programy z kanałów: TVN, TVN Style, TVN Turbo, TTV bez reklam.

Warto dodać, że biblioteka serwisu w istocie nieustannie się poszerza, a oferty łączone wciąż wypadają korzystnie.

player pl cennik drożej pakiet canal plus zmiana cen
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA