REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

"Sortownia" i nowy "John Wick" na Polsat Box Go. Sprawdź nowości serwisu na czerwiec

Polsat Box Go przygotował na czerwiec hitowe nowości, które lada chwila pojawią się w serwisie. Najważniejsza premiera, polski serial "Sortownia" z Andrzejem Chyrą w roli głównej, zadebiutuje już w połowie miesiąca, a oprócz tego na subskrybentów platformy czekają mroczne horrory, produkcje familijne i przygodowe oraz trzymające w napięciu filmy akcji.

07.06.2023
14:47
"Sortownia" i nowy "John Wick" na Polsat Box Go. Sprawdź nowości serwisu na czerwiec
REKLAMA

Jedno jest pewne - w czerwcu warto wpaść do serwisu Polsat Box Go. Na platformie niebawem zadebiutuje bowiem długo wyczekiwany serial "Sortownia" oraz zagraniczne kinowe hity. Zadowoleni będą nie tylko fani mocniejszych wrażeń (i Keanu Reevesa), ale również miłośnicy horrorów. W serwisie pojawi się także coś dla najmłodszych widzów, co jeszcze niedawno można było obejrzeć jedynie na kinowych ekranach. Oprócz szumnie zapowiadanych produkcji, w Polsat Box Go pojawi się jeszcze kilka tytułów, na których z pewnością warto zawiesić oko.

REKLAMA

Nowości serwisu Polsat Box Go w czerwcu: "Sortownia"

W serialu "Sortownia" Andrzej Chyra wcieli się w rolę Jacka Wolińskiego, lekarza, który postanawia wymierzać sprawiedliwość na własną rękę, wierząc, że zło czyni w imię dobra. Kontrowersyjne działania Jacka dają mu poczucie odzyskania utraconego sensu życia oraz przekonanie, że dzięki temu czyni świat lepszym. Lekarz, który balansuje między czyimś życiem a śmiercią, nie zawsze bezwarunkowo ratuje człowieka. W uzasadnionych przypadkach postanawia nawet odbierać je pacjentom warszawskiego SOR-u, gdzie oczekujący, w zależności od ich stanu zdrowia, "sortowani" są kolorami. Ci z kolorem zielonym mogą jeszcze zostać w poczekalni, z żółtym będą czekać krócej, natomiast z ci oznaczeni kolorem czerwonym muszą uzyskać natychmiastową pomoc.

Premiera serialu "Sortownia" 16 czerwca.

Zwiastun serialu "Sortownia" (2023)

Puchatek: Krew i miód

Tym razem nie będzie to przyjemna i sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa. W horrorze "Puchatek: Krew i miód" Stumilowy Las jawi się jako groźna i tajemnicza gęstwina, gdzie ukrywają się porzuceni przez dorosłego już Krzysia Puchatek i Prosiaczek. Poczucie samotności i braku miłości sprawia, że ci rozkoszni bohaterowie z bajki A.A. Milnego stają się zgorzkniałymi i żądnymi krwi bestiami, rozpętując piekło w Stumilowym Lesie, gdzie śnią o zemście na dawnym przyjacielu.

Premiera filmu "Puchatek: Krew i miód" już 22 czerwca.

Zwiastun filmu "Puchatek: Krew i miód" (2023)

John Wick 4

Czwartą część kultowej serii i najbardziej brutalnego kina akcji z największym twardzielem w garniturze zmierza na Polsat Box Go. Keanu Reeves po raz kolejny wciela się w Johna Wicka, najlepszego płatnego zabójcę w USA. Tym razem mężczyzna samotnie prowadzi wojnę przeciwko międzynarodowej Gildii Zabójców, a każde jego działanie skutkuje nie tylko śmiercią wrogów, ale i jego nielicznych przyjaciół. By uwolnić się od wszelkich długów wobec Rady, Wick będzie musiał odnowić kilka dawnych znajomości.

Premiera filmu "John Wick 4" już 15 czerwca.

Zwiastun filmu "John Wick 4" (2023)

Lista wybranych premier serwisu Polsat Box Go w czerwcu:

REKLAMA
 • Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka, premiera 9 czerwca
 • Pimi z Krainy Tygrysów
 • Decydująca runda
 • Dzieci Ireny Sendlerowej
 • Wilcze stado
 • Plan na miłość
 • Masz Ci los!
 • W gorsecie
 • Maszyna Goldberga
 • Najbardziej samotny chłopak na świecie
 • Powiedz to inaczej
 • Nietykalny

Zdjęcie tytułowe: materiały prasowe Polsat Box Go

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA