REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kontynuacje hitowych seriali Polsat Box Go są już w serwisie. Teraz obejrzycie wszystkie odcinki

Jeśli czekaliście z obejrzeniem kontynuacji waszych ulubionych seriali w Polsat Box Go, to nie macie już wymówki - w serwisie pojawiły się właśnie drugie sezony trzech nowości, które można już w całoścoi zobaczyć. Mowa o produkcjach "Krew", "Sługa Narodu" i "Rodzina na Maxa".

08.07.2024
14:56
polsat box go krew sluga narodu kontynuacje
REKLAMA

Subskrybenci Polsat Box Go chętnie korzystają z dobroci serwisu. Mowa tu nie tylko o kinowych hitach, które trafiają na platformę prosto z kinowych ekranów, takich jak "Priscilla", "Bad Boys: Ride or Die" czy "Back to Black: Historia Amy Winehouse", ale również o rodzimych produkcjach. Popularnością cieszą się m.in. "Bracia", "Zdrada", "Teściowie" czy "Matka", ale również "Krew", "Sługa Narodu" i "Rodzina na Maxa". Kontynuacje tych trzech ostatnich seriali w całości zadebiutowały w Polsat Box Go, dlatego to idealny moment, aby nadrobić zaległości w oglądaniu.

REKLAMA

Polsat Box Go: drugie sezony seriali "Krew", "Sługa Narodu" i "Rodzina na Maxa" są już w serwisie

"Krew" to polska adaptacja irlandzkiego serialu "Blood", który według "The Guardian" jest jednym z najmocniejszych dramatów, jaki powstał w ostatnim czasie. Fabuła 1. sezonu skupia się na Laurze (Vanessa Aleksander), która dowiaduje się o śmierci swojej matki, Marii (Małgorzata Foremniak), wskutek czego po latach pojawia się w swoim rodzinnym mieście. Nieplanowana wizyta nieoczekiwanie budzi mroczne demony z przeszłości, rzucając jednocześnie nowe światło na tajemnice związane z rodziną Gajewskich. Staje się to motorem dla bohaterki, by odnaleźć prawdziwego sprawcę śmierci. Laura i pozostali bohaterowie będzą musieli zmierzyć się z bolesną przeszłością, odkrywając po drodze coraz więcej sekretów.

"Krew"

Kolejnym serialem, który w całości można oglądać już w Polsat Box Go, jest "Sługa Narodu". Ta produkcja jest z kolei inspirowana ukraińskim pierwowzorem, gdzie w rolę główną wcielił się obecny prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski. W rodzimej wersji bohaterem jest nauczyciel historii, Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar), który przez biegi okoliczności i polityczne intrygi zostaje prezydentem kraju i musi się nauczyć żyć jako głowa państwa.

O produkcjach w Polsat Box Go czytaj w serwisie Spider's Web:

REKLAMA

Obok "Krwi" i "Sługi Narodu" w Polsat Box Go zadebiutował także cały 2. sezon serialu "Rodzina na Maxa". Ciepła komedia obyczajowa przedstawia perypetie Karoliny (Anna Smołowik) i Maxa (Nikodem Rozbicki), których, pomimo różnicy wieku, połączyło głębokie uczucie. On jest 25-letnim chłopakiem, a ona - matką trójki dorastających dzieci, która w dodatku mieszka pod jednym dachem z eksteściową (Ewa Kasprzyk). W 2. sezonie bohaterowie walczą o to, by przegonić zbierające się nad nimi czarne chmury.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA