REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć "Poprzednie życie" online? Nominowany do Oscara film jest już w VOD

Melodramat Celine Song był w tym roku nominowany do najważniejszych nagród w branży filmowej. I choć nie zdobył ani Złotego Globu, ani statuetki BAFTA, ani Critic's Choice, to zdobył kilka innych wyróżnień (m.in. nominacje do Oscarów), a wśród nich to najważniejsze - uznanie widzów i krytyków. Teraz koreańsko-amerykańską produkcję można obejrzeć w VOD.

24.01.2024
16:28
gdzie obejrzec poprzednie zycie vod
REKLAMA

"Poprzednie życie" Celine Song zadebiutowało w Polsce pod koniec października minionego roku i chwyciło widzów za serce. Produkcja studia A24 zdobyła łącznie 53 nominacji do różnych nagród, w tym do dwóch Oscarów, Złotych Globów, BAFTA, Berlinale, Critic's Choice czy Gotham. Według widzów "Poprzednie życie" może być zresztą mocną konkurencją dla tytułów nominowanych do tegorocznych statuetek Akademii. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć koreańsko-amerykańską produkcję.

REKLAMA

O tym, gdzie obejrzeć kinowe produkcje, przeczytasz więcej na Spider's Web:

Poprzednie życie online. Gdzie obejrzeć film w VOD?

Bohaterami produkcji "Poprzednie życie" są Nora (Greta Lee) i Hae Sung (Teo Yoo), którzy dorastali razem w Korei Południowej. Rozdzieleni przez los jako dzieci, odnajdują się po latach dzięki mediom społecznościowym i na własnej skórze przekonują się czym jest In-Yun - koreańskie przekonanie, że ludzie zbliżają się do siebie, ponieważ ich dusze poznały się w poprzednich wcieleniach.

Zwiastun filmu "Poprzednie życie" (2023)
REKLAMA

Migracja i miłość zaprowadziły ich oboje do Nowego Jorku. Nora jest już mężatką, a Hae Sung - singlem, który niedawno zakończył swoją relację. Mimo że prowadzą odmienne życia, w ich głowach nie przestaje kołatać pytanie: "Co by było gdyby?". Pytanie zadaje sobie również mąż Nory (John Magaro), który nie ukrywa swojego zaskoczenia nagłą wizytą Koreańczyka.

Film "Poprzednie życie" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach: Premiery Canal+ (17,99 zł), Player (18 zł), Rakuten (11,99 zł), E-Kino Pod Baranami (15 zł), MOJEeKINO (15 zł), Nowe Horyzonty VOD (14,90 zł) oraz TVSmart (17,90 zł).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA