REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Jeszcze więcej mordobicia na Prime Video. Ta produkcja jest hitem serwisu

Hit w reżyserii Bena Afflecka prosto z kin trafił do serwisu Prime Video i od tej pory nie schodzi z topki najpopularniejszych filmów na platformie. "Air" ma także swoich filmowych konkurentów, którzy wspinają się na samą górę wśród najchętniej oglądanych produkcji w serwisie, a jedną z nich jest "Creed III".

01.07.2023
12:08
Jeszcze więcej mordobicia na Prime Video. Ta produkcja jest hitem serwisu
REKLAMA

Mimo że "Air" w reżyserii Bena Afflecka nie zdobywa nie wiadomo jakich szczytów, jeśli chodzi najpopularniejsze produkcje w serwisie Prime Video, to jednak trzeba mu oddać, że od premiery kinowej na początku kwietnia i debiutu na platformie VOD zaledwie miesiąc później, wciąż cieszy się wśród widzów oglądalnością. I nic dziwnego - Affleck przedstawił w swoim filmie interesującą historię, w której jej główny bohater Sonny stawia wszystko na jedną kartę i postanawia przekonać Michaela Jordana, wschodzącą gwiazdę i zawodnika drużyny Chicago Bulls, by podpisał kontrakt z firmą Nike. A skoro o Jordanie mowa, to warto wspomnieć o produkcji "Creed III", z Michaelem B. Jordanem w roli głównej, która wspina się na szczyt popularności serwisu.

REKLAMA

"Creed III" podbija Prime Video

Nominowany do Złotego Popcornu MTV Michael B. Jordan wcielił się w rolę Adonisa Creeda, który odniósł nie tylko sukcesy w świecie boksu, ale również w swoim życiu prywatnym. W międzyczasie jego przyjaciel z dzieciństwa, Damian, chcąc ponownie spróbować swoich sił na ringu, rzuca mu wyzwanie. Ich starcie jednak nie jest zwykłym pojedynkiem - dawni przyjaciele mają na celu wyrównanie swoich starych rachunków.

Zwiastun filmu "Creed III"

Pozostając w temacie boksu, ale niekoniecznie typowym mordobiciu, triumfy święci także "Medellin", komedia Franka Gastambide'a, gdzie zagrał Mike Tyson. Fabuła produkcji skupia się na Brahimie, młodym youtuberze, którego uprowadzają kolumbijscy gangsterzy. Brat Brahima - Reda - przekonuje przyjaciół, by ci wyruszyli na misję ratunkową. Z pomocą kolumijskiej policjantki i byłego amerykańskiego agenta, Reda, Stan i Chafik podejmują próbuję wyrwania Brahima z rąk kryminalistów.

Nie brakuje także innych mocnych produkcji dla fanów kina akcji - warto rzucić okiem na seriale "Jack Ryan" z Johnem Krasinskim w roli głównej, a także "Reacher", gdzie w głównego bohatera wcielił się Alan Ritchson.

REKLAMA

Najpopularniejsze produkcje Prime Video w Polsce:

 1. Culpa Mia
 2. Fucking Bornholm
 3. Panda Tafla
 4. Creed III
 5. Tajniak
 6. Heaven in Hell
 7. Jeden gniewny człowiek
 8. Das Madchen aus dem Bergsee
 9. Medellin
 10. Blef doskonały
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA