REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Promocja dnia: spraw sobie The Last Remnant za mniej niż 4 dolary

Z taką ofertą wyszło do graczy Green Man Gaming. Tylko dzisiaj, tylko za 4 amerykańskie zielone.

04.03.2013
13:13
Promocja dnia: spraw sobie The Last Remnant za mniej niż 4 dolary
REKLAMA
REKLAMA

The Last Remnant to jedna z głośniejszych pozycji jRPG na zachodnim rynku. W sam raz dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił z japońskimi "Role-Playami", ale jakoś nigdy nie mieli ku temu dobrej okazji. To doskonały moment, bo chociaż TLR to produkcja typowo azjatycka, oszczędzono tutaj pewnych elementów, dzięki którym mamy Japończyków za najbardziej nienormalny, perwersyjny i chory naród świata. Za grę odpowiada Square Enix, toteż o jakości tego tytułu nie trzeba wspominać.

Sam w The Last Remnant grałem parę ładnych lat temu. Dobrze wspominam spędzony przy tym czas, bo chociaż Final Fantasy VII to to nie jest, produkcja wystarcza na naprawdę długo, przy okazji dając sporo frajdy. Oczywiście TLR nie jest pozycją doskonałą, powielając fundamentalne błędy większości jPRG, takich jak wtórność i monotonia, związana z siekaniem mnogich hord przeciwników. Nie zmienia to faktu, że za taką cenę, promocja naprawdę zasługuję na uwagę. Gra posiada raptem 66 punktów na portalu Metacritic, ale recenzenci w tym wypadku po prostu odwalili kaszankę. Moje zdanie potwierdza laurka, jaką grze wystawili sami gracze, na tym samym serwisie, dając jej ocenę 8.8 w 10 punktowej skali.

REKLAMA

The Last Remnant kupimy na Green Man Gaming za 3 dolary i 74 centy. Za tę kwotę otrzymamy kod do wykorzystania na Steam. Naprawdę warto, bo w ofercie platformy cyfrowej dystrybucji Valve ta sama gra kosztuje aktualnie 15 euro, czyli jest na czym przyoszczędzić. Jeżeli szkoda wam tych czterech amerykańskich zielonych, albo z jPRG nie mieliście jeszcze nic wspólnego, tytuł od Square Enix zawsze możecie wypróbować TUTAJ, pobierając bezpłatne demo. Pamiętajcie, oferta Green Man Gaming jest ważna raptem 24 godziny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA