REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Promocja na gry wideo w Biedronce. W ofercie ponad 50 tytułów

Biedronka nie zapomina o potrzebach fanów gier wideo. W sieci sklepów pojawiła się promocja na kilkadziesiąt tytułów. Coś dla siebie znajdą zarówno użytkownicy pecetów, jak i konsol.

24.09.2018
19:34
Biedronka promocja na gry
REKLAMA
REKLAMA

W Biedronce właśnie zaczęła się nowa promocja na gry wideo. W ofercie znajdziemy ponad 50 różnych tytułów, dostępnych na PC, PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One. Za każdą zapłacimy nie więcej niż sześć dych.

Promocja na gry w Biedronce – co warto kupić?

Fallout 3

Promocja na gry Biedronka class="wp-image-204649"

Trzecie odsłona kultowego cyklu RPG w klimacie postapo. Krypta 101 to ostatnie bezpieczne miejsce na Ziemi, które ojciec głównego bohatera z niewiadomych przyczyn postanawia opuścić. Musimy go odnaleźć i dowiedzieć się, dlaczego odszedł ze wspólnoty. Aby go uratować, trzeba będzie przedrzeć się przez setki przeciwników i zmutowanych potworów, ulepszając przy tym każdą możliwą część ekwipunku. Gra dostępna jest w wersji Game of the Year na PS3 oraz Xbox 360. W promocji znajdziemy też Fallout 4 na PS4.

Get Even

Promocja na gry Biedronka class="wp-image-204655"

Coś dla fanów dreszczowców, w których akcję oglądamy oczami bohatera. Cole Black budzi się w starym szpitalu psychiatrycznym, nie mogąc przypomnieć sobie niemal nic ze swojej przeszłości. Wyposażony jest jednak w tajemnicze urządzenie, które potrafi odtwarzać ludzkie wspomnienia. Gracz musi pomóc Cole’owi odkryć swoją przeszłość oraz ocenić rolę niejakiego Reda, który bacznie przygląda się każdemu krokowi Blacka. Gra jest dostępna w wersji na PS4 oraz Xbox One.

Obcy: Izolacja

Promocja na gry Biedronka class="wp-image-204658"

Akcja gry jest osadzona 15 lat po wydarzeniach z filmu Ridleya Scotta. Amanda Ripley, córka Ellen, pragnie poznać prawdę na temat zniknięcia swojej matki. Gracz próbuje pomóc jej w rozwiązaniu zagadki, próbując przy tym przeżyć pośród oszalałych ludzi i śmiertelnie groźnych ksenomorfów. To oczywiście nie jest łatwe, bo Amanda nie należy do mistrzów survivalu. Tytuł jest dostępny w wersji na PS4 oraz Xbox 360.

Might & Magic: Heroes VII

Promocja na gry Biedronka class="wp-image-204661"

Najnowsza odsłona kultowej serii strategii turowych. Po zabójstwie Cesarzowej świat Ashanu ogarnęła wyniszczająca wojna. Książe Ivan wraz z sześcioma towarzyszami pragnie przywrócić królestwu pokój. A ten wymaga oczywiście dziesiątek walk pomiędzy tworzonymi przez gracza armiami, zdobywania zasobów i korzystania ze wspaniałych artefaktów. W Biedronce kupimy wersję na PC.

A co poza tym?

W ofercie Biedronki znajdziecie również Frostpunk, Lego Batman 2: DC Super Heroes, Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Rising Tide i wiele innych.

Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Gry dostępne są w cenach 39,99 zł oraz 59,90 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dziś do 7 października lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA