REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Gry na konsole i pecety w Biedronce. W promocji między innymi GTA V i LEGO Harry Potter

Najnowsza promocja na gry w Biedronce to porcja kultowych i różnorodnych tytułów. Sprawdźcie najciekawsze propozycje.

10.12.2018
12:17
promocja na gry
REKLAMA
REKLAMA

Promocja na gry w Biedronce – co warto kupić?

„LEGO Harry Potter. Collection"

lego harry potter class="wp-image-231431"

Zestaw zawiera dwie gry z serii LEGO Harry Potter na PlayStation 4 - LEGO Harry Potter: Lata 1-4 oraz LEGO Harry Potter: Lata 5-7. Połączenie klocków Lego i świata Harry’ego Pottera to mnóstwo zagadek, czarów, pojedynków i przygód. Kolekcja obejmuje historie ze wszystkich siedmiu książek o młodym czarodzieju.

„Monster Hunter: World"

monster hunter class="wp-image-231434"

Monster Hunter to świat pełen drapieżników i niebezpiecznych stworzeń. Zadaniem gracza jest wyśledzenie i upolowanie wielkich potworów. Wciela się on w rolę myśliwego, który do wyboru ma cały szereg narzędzi. W ofercie Biedronki dostępne są wersje Monster Hunter: World na PS4, Xbox One oraz PC.

„Wolfenstein II"

wolfenstein 2 class="wp-image-231437"

W ofercie Biedronki znajdziecie grę „Wolfenstein II" w wersjach na PC, Xbox One oraz PS4. Kontynuacja tytułu „Wolfenstein: The New Order" to dzieło autorstwa studia MachineGames. Rozgrywka dzieje się w Ameryce lat 60., w alternatywnej wersji historii - tym światem rządzą naziści. Zadaniem gracza jest walka w szeregach Ruchu oporu.

„Grand Theft Auto V"

Grand Theft Auto V PS4 class="wp-image-231440"

Piąta odsłona kultowej serii „Grand Theft Auto" autorstwa Rockstar Games. Świat pełen gangsterskich porachunków, kradzieży, pościgów i kolorowych świateł miasta, które nigdy nie zasypia. Oferta Biedronki zawiera grę w wersjach na PS4 i PC.

A co poza tym?

W ofercie znajdziecie także między innymi „L.A. Noire, Tekken 7" czy „LEGO Ninjago". Pełną listę znajdziecie na stronie Biedronki.

Ile zapłacimy?

Za poszczególne gry zapłacimy 99,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa w dniach 10.12 - 24.12.2018 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA