REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Muzyka
  4. Mobile /

Spotify bez reklam i za darmo przez 3 miesiące. Promocja potrwa tylko do końca czerwca

Aż trzy miesiące bez reklam i żadnych opłat — taką ofertę przygotował muzyczny serwis Spotify. Nowa promocja zachęcająca użytkowników do przejścia na konto premium wystartowała dziś i potrwa aż do końca czerwca. Jest tylko jeden warunek — musisz być nowym użytkownikiem opcji Premium.

14.05.2020
12:17
promocja spotify premium za darmo do konca czerwca
REKLAMA
REKLAMA

Spotify od lat pozostaje jedną z najpopularniejszych platform streamingowych oferujących nagrania audio, również w Polsce. Twórcy aplikacji postanowili umilić użytkownikom czas kwarantanny i zaproponowali nową promocję — począwszy od dziś, aż do końca czerwca, każdy, kto zdecyduje się na konto premium, będzie mógł korzystać z serwisu bez reklam i za darmo aż przez trzy miesiące.

maryla rodowicz hot16challenge
REKLAMA

Promocja dotyczy wszystkich dostępnych planów: Individual (jedno konto — po zakończeniu promocji za 19,99 zł/msc), Duo (dwa konta — po zakończeniu promocji za 24,99 zł/msc), Rodzina (sześć kont — po zakończeniu promocji za 29,99 zł/msc) oraz Student (jedno kontro — po zakończeniu promocji za 9,99 zł/msc). Zasady rezygnacji z subskrypcji pozostają bez zmian -  miesięczny plan można anulować w dowolnym momencie.

Premium pozwala m.in. na odtwarzanie ulubionych utworów i podcastów bez przerw reklamowych i pomijanie poszczególnych piosenek bez żadnego limitu. Po trzymiesięcznym okresie promocji, obowiązuje comiesięczna opłata za subskrypcję. Uwaga — oferta nie jest dostępna dla użytkowników, którzy korzystali już z wersji Premium. Promocja potrwa do 30 czerwca 2020 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA