REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Przeceny dla podróżników na PS Store

Do cyfrowego sklepu Sony ponownie zawitały wyprzedaże. O ile ostatnia rozpoczęła zakupowy maraton dla wielbicieli serii Resident Evil, tak obecna ‘Expedition Sale’ przewiduje rabaty dla amatorów przygód i akcji. Na pakowanie plecaków i wirtualnego portfela macie czas do 27 marca.

15.03.2013
21:00
Przeceny dla podróżników na PS Store
REKLAMA
REKLAMA

Expedition Sale zjawiło się wraz cotygodniową aktualizacją oferty PlayStation Store i ma do zaoferowania całkiem okazały zestaw gier, które sponsoruje hasło „przygoda”. Posiadacze abonamentu Plus mogą  dodatkowo liczyć na  10% rabat. Tak natomiast prezentuje się niezbędnik podróżnika:

Dead Island: Game of the Year Edition (39 zł)

I Am Alive (31 zł)

Agarest: Generations of War Zero (35 zł)

Agarest: Generations of War 2 (39 zł)

Prince of Persia (29 zł)

Prince of Persia Trilogy (39 zł)

Prince of Persia: The Forgotten Sands (39 zł)

Prince of Persia Classic (19 zł)

Prince of Persia: The Sands of Time (19 zł)

Prince of Persia: The Two Thrones (19 zł)

Prince of Persia: Warrior Within (19 zł)

Prince of Persia Classic and Cell Factor Bundle (24 zł)

Far Cry 2 (35 zł)

Far Cry 2 and Fortunes Pack Bundle (35 zł)

The Secret of Monkey Island: Special Edition (24 zł)

Machinarium (19 zł)

Lara Croft and the Guardian of Light (29 zł)

Tomb Raider: Underworld (31 zł)

The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn (39 zł)

Jurassic Park: The Game (59 zł)

Two Worlds II VELVET Game of the Year Edition + Defense DLC (59 zł)

Subiektywny wybór w sposób oczywisty sugeruje pogrubiona czcionka. Po kolei więc:

- Dead Island? Prócz patriotycznej powinności i zamiłowania do niczym nieskrępowanego relaksowania się przy eksterminacji zombie, produkcja Techlandu jest najzwyczajniej w świecie – dobra. Bez silenia się na wyszukaną fabułę, zgodnie ze sprawdzonymi elementami z kilku pokrewnych tytułów. Więcej uwagi poświęciłem tytułowi w tym artykule.

- Prince of Persia Trilogy? Do Sands of Time wracam notorycznie po dziś dzień, zaś pozostałe Warrior Within i Two Thrones traktuję jako okazjonalne uzupełnienie. Wskrzeszenie księcia Persji było znakomitym krokiem UbiSoftu, o czym przekonują dobitnie Piaski Czasu. Nieco średniowiecznego parkouru z manipulacją czasem, do tego całkiem dobrze zrealizowany system walki. Cała trylogia została oczywiście dopasowana do standardów PS3, a więc do zakupienia w rozdzielczości HD.

- Far Cry 2? Kolejna udana produkcja francuskiego studia, która znakomicie odnajduje się w nowych warunkach. Sandbox w samym sercu Afryki, całkowita wolność w podejmowaniu zadań i urzekające krajobrazy.

REKLAMA

- The Secret of Monkey Island: Special Edition? Kolejny klasyk, stojący w czołówce gatunku, popełniony przez jego guru – Tima Schafera. Lucas Arts całkowicie odświeżył tytuł, implementując ręcznie rysowaną grafikę, system podpowiedzi (widmo niedzielnych graczy) i voice-acting, którego pozbawiony był pierwowzór.

- Lara Croft and the Guardian of Light? Zrozumiem, że możecie być ostatnio zmęczeni nachalnością panny Croft, niemniej wyjątkowo ciężko odmówić  bliższej znajomości, zwłaszcza jeśli metryki wyglądają tak obiecująco. Guardian of Light jest małym skokiem w bok, jeśli chodzi o wierność mechanice serii. Nie stanowi jakiejkolwiek fabularnej kontynuacji dotychczas wydanych odsłon, zaś pierwszoplanową rolę odgrywa kooperacja i perspektywa izometryczna.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA