REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ostatni sezon "Yellowstone" jeszcze w tym roku. Są informacje o finałowych odcinkach

Finał "Yellowstone" zbliża się wielkimi krokami. Platforma SkyShowtime właśnie poinformowała, kiedy zobaczymy ostatnie odcinki serialu. Pojawią się one jeszcze w 2024 roku.

21.05.2024
9:10
yellowstone sezon 5 kiedy
REKLAMA

"Yellowstone" to taki megahit, jakiego nie było od czasu "Gry o tron". Choć oczywiście w Polsce sprawa się trochę skomplikowała, bo produkcja wylądowała u nas z pewnym opóźnieniem. Nie zmienia to jednak faktu, że produkcja opowiadająca o współczesnych ranczerach jest jedną z najchętniej oglądanych na świecie.

REKLAMA

Burzliwa historia rodziny Duttonów doczekała się już 5. sezonów i, tak jak to bywa w przypadku zakończeń wielkich serii telewizyjnych, ta ostatnia seria została podzielona na 2. części. Pierwsze 8 odcinków zostało wyemitowanych w październiku 2022 roku. Nadchodzący finał będzie liczył ich 6. Co ciekawe dotychczasowe sezony liczyły łącznie zaledwie około 10 epizodów.

Yellowstone – zakończenie 5. sezonu lada chwila na SkyShowtime

Premiera ostatniej części została zaplanowana na końcówkę roku, konkretnie na 10 listopada 2024 r. Na ten moment nie wiemy na pewno, czy dokładnie w tym samym czasie pojawi się również w Polsce na platformie SkyShowtime, choć oczywiście powinien. Co jednak istotne, polski oddział poinformował właśnie, że produkcja aktualnie jest kręcona w stanie Montana i że tytuł rzeczywiście pojawi się jeszcze w tym roku.

Yellowstone a Netflix: czy kolejne sezony pojawią się na platformie?

Cwana strategia właścicieli SkyShowtime sprawiła, że „Yellowstone” pojawił się w serwisie Netflix, ale widzowie mogą zobaczyć tylko premierowy sezon. Jak na razie nie ma żadnych informacji, aby miało się to zmienić. Sprzedanie praw do emisji czerwonej platformie jest prawdopodobnie zagraniem marketingowym, które ma pozwolić widzom  najpopularniejszego serwisu na zapoznanie się z tytułem. Aby jednak poznać resztę fabuły, trzeba zajrzeć do SkyShowtime.

Przypomnijmy, że o "Yellowstone" jest ostatnio głośno również dlatego, że Kevin Costner, który wciela się w patriarchę rodu Duttonów, zrezygnował z prac nad serialem ze względu na swój inny filmowy projekt, nawiasem mówiąc, również western. Pierwsze opinie o tym obrazie wskazują, że produkcja jest bardzo udana - więcej przeczytacie w naszym tekście.

Więcej o "Yellowstone" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Wszystkie dotychczasowe odcinki serialu obejrzysz tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA