REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Mamy to! Pełny zwiastun „Rebel Moon 2” Zacka Snydera właśnie trafił do sieci

Zack Snyder ma tempo, to trzeba mu przyznać. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku swojej premiery doczekał się film „Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia”. Co prawda nie cieszy się on, do tej pory, zbyt pochlebnymi opiniami, jednak to nie powstrzymało reżysera przed stworzeniem kontynuacji. Kolejna odsłona produkcji - „Rebel Moon Część 2: Zadająca rany” - trafi na platformę Netflix już 19 kwietnia 2024 roku. Czy tym razem będzie lepiej?

18.03.2024
17:10
Rebel Moon 2 pierwszy zwiastun
REKLAMA

„Rebel Moon Część 2: Zadająca rany” to kolejna produkcja spod ręki Zacka Snydera. Utrzymuje się ona w ulubionym klimacie reżysera, a mianowicie science fiction. Pierwsza część z 2023 roku przedstawiała obraz spokojnej kolonii na skraju galaktyk, której w pewnym momencie zaczynają zagrażać potężne armie. Mogłoby wydawać się, że nie ma dla niej żadnej nadziei. Jednak przybycie tajemniczej nieznajomej może odwrócić losy mieszkańców i uchronić ich przed tragicznymi zdarzeniami. Pomysł na stworzenie serii filmów „Rebel Moon” dojrzewał w głowie Snydera stosunkowo długo, bo ok. 30 lat. Aktualnie możemy zbliżyć się nieco bardziej do jego wizji, ponieważ światło dzienne ujrzał pełny, oficjalny trailer tytułu „Rebel Moon Część 2: Zadająca rany”.

Więcej o sadze „Rebel Moon” czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Rebel Moon 2: pełny zwiastun filmu Zacka Snydera

Do przewidzenia było to, czym reżyser będzie się inspirował najbardziej. Snyder czerpie z kultowych „Gwiezdnych Wojen” garściami i kompletnie się tego nie wstydzi. Najnowsza zapowiedź filmu „Rebel Moon Część 2: Zadająca rany” dokładnie ukazuje, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej kontynuacji. Będą zatem kosmiczne bitwy (i to dużo), galaktyczne konflikty oraz walka, która z założenia powinna być przegrana. Tym razem po broń sięgną mieszkańcy kolonii. Wspólnie będą bronić tego, co kochają, chociaż zapowiada się na to, że starcie będzie bardzo ciężkie.

Rebel Moon 2
REKLAMA

Czy druga część filmu „Rebel Moon” okaże się być lepsza od swojej poprzedniczki? Na ten moment jeszcze nic nie wiadomo, ale trzeba śmiało stwierdzić, że wygląda to wszystko naprawdę dobrze. Kto wie, może w końcu uda się przerwać złą ostatnio passę Zacka Snydera.

Premiera filmu „Rebel Moon Część 2: Zadająca rany” już 19 kweitnia 2024 roku wyłącznie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA