REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Najnowszy skecz Górskiego drwi z pożegnania pracowników TVP. Przy okazji dogryza Polsatowi

Robert Górski razem z pozostałymi kabaretowymi artystami publikuje w sieci skecze, które jeszcze jakiś czas temu gościły na antenie Polsatu. Odkąd Polsat zrezygnował z "Kabaretu na żywo" twórcy przenieśli działalność do mediów społecznościowych. W najnowszym skeczu zaprezentowano pożegnanie pracowników "Wiadomości". Kabaretowi twórcy nie oszczędzili też Polsatu.

27.11.2023
14:46
Robert Górski Polsat kabaret na żywo
REKLAMA

Kabaret na żywo po tym, gdy zszedł z anteny Polsatu, przeniósł się do sieci. Twórcy w ten sposób chcą mieć możliwość wyrażania artystycznej twórczości. Widać, że ciężko się im pogodzić z decyzją Polsatu, który podziękował kabaretowym twórcom, odbierając im możliwość tworzenia programu.

REKLAMA

Górski opublikował najnowszy skecz. Opowiada o pożegnaniu pracowników Wiadomości

Teraz, w każdą niedzielę, która była dniem emisji "Kabaretu na żywo" Robert Górski prezentuje na Instagramie nagrane skecze w wersji audio. Bohaterami najnowszego słuchowiska zostali pracownicy TVP, którzy wkrótce mają stracić pracę.

Więcej o kabaretach przeczytasz na łamach Spider's Web:

Drodzy! Oglądajmy Wiadomości, bo jeszcze kominy są na zewnątrz, jeszcze dymią, ale dziób już nabiera lodowatej wody. Zapraszam na pożegnanie z załogą flagowego programu informacyjnego, który niebawem popłynie na spotkanie z przeznaczeniem

- zapowiedział na Instagramie Robert Górski.

- To jest Edyta, Danuta, Piotr, Krzysztofa już nie ma, bo dał nogę wcześniej, teraz będzie mówił, że go wcale u nas nie było albo że jak nawet coś czytał, to nie wiedział co - tak mówi jeden z pracowników TVP, który okazuje się "paskowym".

- Myślałem, że to jakiś mały, zakompleksiony człowieczek, a tu dorodny mężczyzna - mówi prezydent w skeczu. Później jego bohaterowie wskazują ulubione napisy na paskach TVP Info. Są wśród nich m.in. "Pseudoelity zazdroszczą Polakom sylwestra", czy też " Rosnące zarobki Polaków irytują Niemców".

W skeczu nawiązano do decyzji Polsatu, w związku ze zdjęciem z anteny kabaretu.

Kabaretowi twórcy wbili też szpilę stacji Polsat. Gdy w kabarecie, goście pytają głowę państwa, gdzie będą mogli teraz podjąć pracę, pada odpowiedź:

REKLAMA

Zwolni się miejsce po kabaretach, to może tam? Tacy fachowcy jak wy wszędzie znajdą pracę. Białoruś, Korea, w samej Rosji to ile jest kanałów do obsadzenia

- słyszymy w najnowszym skeczu.

Pod zdjęciem zapowiedzi skeczu na profilu Roberta Górskiego fani podkreślają, że tęsknią za niedzielnymi odcinkami kabaretu w Polsacie. Obecnie najnowsze odcinki można oglądać na kanale YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA