Widzowie wściekli na scenę z "Rodu smoka". Ale nie na tę, której się spodziewacie
Za nami premierowy odcinek 2. sezonu „Rodu smoka” - widzowie przyjęli go ciepło, choć nie każdy jego element przypadł im do gustu. Niektórzy narzekają na ostatnią scenę i rzekome odebranie jej dramatyzmu względem materiału źródłowego. Jeszcze inni - a imię ich legion - wściekli się przez scenę, w której... kopnięto psa.

REKLAMA