REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Ród smoka": oto pierwszy w historii pojedynek zwiastunów! Jest też dokładna data premiery 2. sezonu

2. sezon "Rodu smoka", czyli serialu powstałego na podstawie książki George’a R.R. Martina “Ogień i krew”, nareszcie nadciąga - do sieci trafiły aż dwa zwiastuny (Czarni kontra Zieloni) i oficjalna data premiery.

21.03.2024
16:43
ród smoka sezon 2 zwiastuny nowe kiedy premiera hbo data gra o tron
REKLAMA

Mamy to: dwa świeżutkie zwiastuny 2. sezonu "Rodu smoka"! O co chodzi? Otóż Francesca Orsi, Head of HBO Drama Series & Films, zaprezentowała na festiwalu Series Mania w Lille we Francji pierwszy w historii HBO pojedynek trailerów.

Zielony i Czarny zwiastun odzwierciedlają walkę dwóch serialowych stronnictw, tworząc dwie oddzielne, ale uzupełniające się części tej samej historii. W 2. odsłonie serii królestwo zostaje podzielone, dlatego widzowie na całym świecie również muszą wybrać jedną ze stron domu Targaryenów.  

Przypomnę, ze Westeros znajduje się właśnie na krawędzi krwawej wojny domowej - Zielona Rada wspierająca króla Aegona oraz Czarna Rada królowej Rhaenyry walczą o wpływy. Każda ze stron rości sobie prawa do Żelaznego Tronu.

Czytaj więcej o uniwersum Gry o tron w Spider's Web:

REKLAMA

Ród smoka, 2. sezon: zwiastuny i data premiery serialu

Ród smoka: zwiastun Zielonych
Ród smoka - zwiastun Czarnych

"Ród smoka" powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew" i skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce 200 lat przed tymi przedstawionymi w "Grze o tron" - a konkretniej na domowej wojnie Targaryenów.

REKLAMA

Kiedy rodzi się Targaryen, bogowie rzucają monetą. Po jednej stronie mają wielkość, po drugiej obłęd. Mamy ich cały ród. To będzie prawdopodobnie najbardziej szalone Westeros, jakie kiedykolwiek zobaczycie

- zapowiedział wcielający się w Aemonda Ewan Mitchell.

Ród smoka, sezon 2. - premiera serialu w HBO Max już 17 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA