REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ryan Gosling przyszedł na premierę w stroju ze słynnego skeczu. Zrobił furorę na czerwonym dywanie

Podczas premiery "Kaskadera" na czerwonym dywanie pojawili się niespodziewani goście. To postacie z kreskówek, a raczej ich alternatywne wersje z (nie)sławnego skeczu "Saturday Night Live". Ryan Gosling i Mikey Day jako Beavis i Butt-Head ponownie zrobili furorę.

01.05.2024
12:31
kaskader beavs i butt head premiera
REKLAMA

Dla młodszych czytelników, niezaznajomionych z kultową kreskówką MTV. Beavis i Butt-Head to dwoje nastolatków, których ulubionym zajęciem jest oglądanie telewizji i komentowanie teledysków. Mają też talent do pakowania się w kłopoty, bo, delikatnie mówiąc, nie są zbyt rozgarnięci. Serial z ich przygodami cieszył się wielką popularnością w latach 90. Po wielu latach od zniknięcia z anteny został niedawno reaktywowany. Jego bohaterowie powrócili najpierw w pełnometrażowym "Beavis and Butt-Head Do the Universe", a później w kontynuacji oryginalnej produkcji. Niestety w naszym kraju tytułów tych nie da się legalnie obejrzeć.

REKLAMA

13 kwietnia Beavis i Butt-Head zawojowali internet. Wszystko przez skecz w popularnym programie "Saturday Night Live", w którym prowadzący Ryan Gosling wcielił się w Beavisa, a jako Butt-Head wystąpił Mikey Day. Nie musieli wiele robić. Rozbawili wszystkich już samym swoim wyglądem. Nie dali rady utrzymać powagi, podobnie zresztą jak inni biorący udział w show artyści i zebrana w studiu publiczność. Nagranie z tego występu szybko stało się hitem sieci.

Ryan Gosling jako Beavis na premierze "Kaskadera"

We wtorek, 30 kwietnia w Los Angeles odbyła się premiera "Kaskadera" z Ryanem Goslingiem w tytułowej. Grany przez niego Colt ulega nieszczęśliwemu wypadkowi na planie i postanawia wycofać się z branży. Po jakimś czasie wraca jednak, aby wziąć udział w filmie jego byłej partnerki. Producentka prosi go, aby odnalazł rozkapryszonego gwiazdora, który gdzieś zaginął. Dzięki temu otrzymujemy pełną akcji komedię z mocnym wątkiem romansowym.

Kaskader - Ryan Gosling - Beavis i Butt-Head

Ryan Gosling pojawił się na premierze "Kaskadera", gdzie zwyczajowo pozował dla fotoreporterów w normalnym stroju. Kiedy reszta ekipy udzielała już wywiadów, on gdzieś zniknął. Wrócił na czerwony dywan w przebraniu. Jako Beavis ze skeczu z "Saturday Night Live". Co więcej, przy jego boku pojawił się Mikey Day jako Butt-Head. Wspólnie prezentowali się w ten sposób:

Jak widać po udostępnionym nagraniu Ryan Gosling i Mikey Day samym swoim pojawieniem się narobili sporego szumu. Dokładnie tak samo, jak na nagraniu wspomnianego skeczu, gdzie jako Beavis i Butt-Head biorą udział w talk show poświęconemu zagadnieniom sztucznej inteligencji. Profesor, gość programu, rozpoznaje w nich postacie z kreskówek, czym są bardzo zdziwieni. Prowadząca program udaje, że nie wie, o kogo chodzi, ale gdy tylko na nich spogląda, zaraz wybucha śmiechem. Wcielająca się w nią Heidi Garner przyznała w rozmowie z Vulture, że nie było to zaplanowane. Po prostu nie była przygotowana na to, co zobaczyła.

Więcej o "Kaskaderze" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Polska premiera "Kaskadera" 3 maja w kinach. Już teraz można film obejrzeć w ramach pokazów przedpremierowych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA