REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Sam Smith wystąpi na Open'er Festival 2024

Open'er Festival ogłosił nową gwiazdę. Już w lipcu w przyszłym roku na lotnisku Gdynia-Kosakowo wybrzmią kawałki, które latem puszczano w radiu na okrągło, a ich wykonawcą jest genialny Sam Smith. Którego dnia artysta pojawi się na festiwalu?

12.12.2023
11:07
Sam Smith wystąpi na Open'er Festival 2024
REKLAMA

Jeden z najpopularniejszych festiwali w Polsce ogłasza kolejne gwiazdy - już w lipcu 2024 roku festiwalowicze będą mieli okazję usłyszeć takich artystów i artystki jak Dua Lipa, Foo Fighters i Doja Cat, którzy wystąpią na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Do grona wykonawców i wykonawczyń światowego formatu dołączyła dziś kolejna gwiazda, a jest nią angielski piosenkarz Sam Smith.

REKLAMA

Sam Smith na Open'er Festival 2024. Kiedy odbędzie się koncert?

Kawałki Sama Smitha stały się hitami nie tylko w Wielkiej Brytanii - signiel "Stay with Me" odniósł międzynarodowy sukces, trafiając na drugie miejsce listy Billboard Hot 100, a "Writing's on the Wall" posłużyła jako motyw przewodni do filmu "Spectre" o Jamasie Bondzie. Utwór przyniósł artyście nie tylko Złoty Glob, ale również Oscara za najlepszą oryginalną piosenkę. W dorobku Sama Smitha znajduje się także 5 nagród Grammy, 3 nagrody Billboard Music Awards czy 4 statuetki BRIT Awards. Jest on jednocześnie pierwszym muzykiem niebinarnym, który zdobył Grammy i pierwsze miejsce w zestawieniu Billboard Hot 100.

Sam Smith wystąpi na Orange Main Stage w Gdyni już 5 lipca 2024 roku.

Sam Smith na Open'er Festival

O muzyce przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: Geoffrey Clowes/Shutterstock.com.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA