REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Miał być jazz, a jest bułka i sałata. Sanah wchodzi do Żabki

Od kilku dni w sieci krążyły spekulacje, jakoby Żabka miała wejść w nową współpracę. Kiedy sieć sklepów zmieniła swoje zdjęcie profilowe, a zielone tło zastąpiło różowe, internauci zaczęli snuć domysły, czyje tym razem produkty pojawią się na półkach. Tymczasem wątpliwości zostały rozwiane i już teraz można oficjalnie powiedzieć, że to sanah jest kolejną osobą, która nawiązała z Żabką współpracę.

19.10.2023
20:20
Miał być jazz, a jest bułka i sałata. Sanah wchodzi do Żabki
REKLAMA

Żabka potrafi w marketing, to trzeba przyznać. W sieci sklepów do tej pory pojawiły się już takie produkty jak woda witaminowa Friza noRush, pizza Kizo Sukcesiliana czy napoje marki Oshee w kolaboracji z Matą. Lada chwila do listy popularnych osób, których owoce współpracy można było zakupić wyłącznie w Żabce, dołączy popularna wokalistka sanah. Nie dla wszystkich jest to zaskoczenie, ponieważ w mediach społecznościowych Żabki internauci już od kilku dni snuli domysły, kto może podpisać się pod linią nadchodzących produktów.

REKLAMA

Produkty we współpracy z sanah trafią do sieci sklepów Żabka w przyszłym tygodniu

Kiedy Żabka w mediach społecznościowych zmieniła swoje zdjęcie profilowe, w komentarzach pojawiły się pierwsze pomysły, co mogą oznaczać nowe barwy i kwiatowy motyw. Już wtedy spekulowano, że może chodzić o sanah. I choć kilka dni później na Instastory @foodnewspolska pojawiło się zdjęcie produktów nawiązujących do popularnej wokalistki, to dopiero teraz oficjalnie można powiedzieć, że sanah rzeczywiście nawiązała współpracę z siecią sklepów Żabka. Wokalistka poinformowała o tym, nagrywając filmik na Instastory.

Na ten moment nie przekazano informacji, jakie produkty pojawią się na sklepowych półkach 25 października. Ze zdjęcia, które wyciekło do sieci, można wywnioskować natomiast, że będzie to prawdopodobnie kanapka, burger oraz sałatka.

Współpraca sanah z Żabką
REKLAMA

Chcesz poczytać więcej o sanah? O wokalistce piszemy w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA