REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

No i to się nazywa okazja! ARMA, ARMA II z dodatkiem, ARMA Tactics, DayZ, Alpha Prime i inne za mniej niż 20 PLN!

Świetne, naprawdę świetne zestawienie gier znalazło się w najnowszym Weekly Humble Bundle, o czym jako pierwszy poinformował Czytelnik sPlay.pl o nicku Mark. Wyprzedaż gier Bohemia interactiwe to prawdziwe święto dla wszystkich miłośników wymagających symulatorów walki, zombie oraz… kosmitów.

17.01.2014
12:54
No i to się nazywa okazja! ARMA, ARMA II z dodatkiem, ARMA Tactics, DayZ, Alpha Prime i inne za mniej niż 20 PLN!
REKLAMA

Na pewno zdążyliście już zapoznać się z zasadami, jakimi rządzi się inicjatywa Humble Bundle. Wpłacanie dowolną, rozpoczynającą się od jednego dolara kwotę na konto organizatorów – dostajecie w zamian klucze aktywacyjne wspaniałych gier na Steam. Wpłacanie przynajmniej tyle, ile wynosi pewna jasno określona suma – dostajecie jeszcze więcej gier. Proste, logiczne, bardzo atrakcyjne.

REKLAMA
arma ii

Płacąc przynajmniej jednego dolara, Wasza biblioteka na Steam powiększy się o ARMA II, nieznane mi Take on Helicopters, UFO: Afterlight, Alpha Prime, ARMA: Tactics oraz pierwszą ARMĘ, wypakowaną w złotej edycji. Czy warto? Jeszcze śmiecie się pytać?!

ARMA II to w tym momencie najbardziej popularny i najbardziej doceniony symulator współczesnego pola bitwy (nawet pomimo obecności na rynku trzeciej odsłony). Pierwszoosobowa strzelanina nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o kompromis między bijącym po twarzy realizmem, a frajdą płynącą z gry. Uwierzcie, wiem co piszę. Spędziłem z tym tytułem setki godzin, doskonaląc się na internetowych serwerach. Szkolony przez prawdziwych żołnierzy Wojska Polskiego oraz pasjonatów współczesnych starć zbrojnych, od samego zera poznawałem tajniki tej produkcji, ucząc się tak samo strzelania i latania helikopterem, jak pokory, cierpliwości, zaufania, drużynowego zgrania oraz respektowania rozkazów przełożonych. Świetna, świetna lekcja dla gracza, której nie zapomnę do końca życia.

DAYZ

ARMA II przeżywa swoją drugą młodość za sprawą modyfikacji DayZ. Dzięki niej realistyczna strzelanina zamienia się w MMO z zombie w rolach głównych przeciwników. Tytuł zyskał miliony zwolenników na całym świecie. Modyfikacja DayZ stała się na tyle popularna, że kilkanaście dni temu ukazała się w formie pełnoprawnej, samodzielnej produkcji, którą możecie już kupić za pomocą platformy Steam. Na całe szczęście bezpłatna modyfikacja również jest rozwijana. Niestety, aby z niej skorzystać, wymagane jest posiadanie nie tylko ARMA II, ale również dodatku Operation Arrowhead. Ten, w paczce Carrier Dommand: Gaea Mission znajduje się w dodatkowym zbiorze gier, do którego zyskacie dostęp płacąc przynajmniej 6 dolarów. Mimo wszystko, gra jest naprawdę warta świeczki, o czym świadczy popularność najnowszego Humble Bundle.

arma tactics
REKLAMA

W momencie pisania tej wiadomości sprzedało się już ponad 91 tysięcy paczek z grami. Na konto organizatorów wpłynęło ponad 470 tysięcy dolarów, natomiast najbardziej szczodry gracz zapłacił 532 dolary. Jeżeli zamierzacie dokonać zakupu, co jest wysoce rekomendowane, pamiętajcie, aby pobawić się suwakami kwot, za pomocą których wybieracie, jaka część wpłacanej przez Was sumy idzie do organizatorów akcji, do wydawcy gier oraz na organizacje charytatywne. Do broni!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA