REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Skazana": czy będzie 4. sezon? Omawiamy zakończenie serialu

Czy będzie 4. sezon "Skazanej"? To pytanie z pewnością zadają sobie widzowie hitowego serialu kryminalnego po seansie ostatniego odcinka, a ten można oglądać już na platformie Player. Omawiamy mocny finał 3. sezonu i wyjaśniamy zakończenie.

09.01.2024
17:02
Skazana: czy będzie 4. sezon? Omawiamy zakończenie serialu
REKLAMA

Pod koniec grudnia minionego roku do serwisu Player trafił finałowy, długo wyczekiwany odcinek 3. sezonu serialu "Skazana", w którym widzowie śledzą poczynania niesłusznie skazanej za morderstwo Alicji Mazur. Była sędzia odsiaduje wyrok w zakładzie karnym dla kobiet, gdzie musi odnaleźć się w więziennych realiach, utrzymując jednocześnie kontakt ze światem zewnętrznym. Mocne zakończenie przyniosło wiele odpowiedzi, ale również pytań. Co wydarzyło się w finale produkcji i czy jest szansa na 4. sezon?

REKLAMA

"Skazana": czy będzie 4. sezon? Omawiamy zakończenie serialu

Alicja Mazur (Agata Kulesza) prowadzi zza krat śledztwo w sprawie odkrycia przeszłości kierownika penitencjarnego Hepnera. Kiedy okazuje się, że Serafin (Bartłomiej Topa), jedyny człowiek, który był w stanie jej pomóc, został zamordowany, prosi o pomoc Pati (Aleksandra Adamska). Dzięki przepustce do pracy w pralni Alicji udaje się przemycić kluczyk od Serafina w ciężarówce z praniem, który Pati sprytnie przejmuje. Okazuje się, że to klucz do wynajmowanego przez Serafina garażu. Na miejscu nieoczekiwanie spotyka Witkowskiego (Michał Czernecki), który proponuje jej współpracę i razem odnajdują dowody obciążające Hepnera (Adam Woronowicz).

O produkcjach serwisu Player przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Kiedy Pati zostaje wrobiona przez Hepnera w kradzież auta, ponownie trafia za kratki. Do zakładu zostaje przetransportowana wraz z Polą Nawrot (Wiktoria Gorodeckaja), organizatorką aukcji kobiet. Okazuje się ponadto, że Dorota Wójcicka (Gabriela Muskała), nowa osadzona, która została przydzielona do celi z Alicją i Pati, współpracuje z Hepnerem.

Tymczasem dzięki Kraszeckiemu (Leszek Lichota), który służył w Afganistanie wraz z Hepnerem, Alicja poznaje przeszłość kierownika penitencjarnego. Okazuje się, że kluczem do rozwiązania tajemnicy jest brat Kraszeckiego. Mazur wychodzi na przepustkę i dzięki współrzędnym Serafina wraz z Wójcickim odnajduje w lesie ludzie szczątki, które należą do zaginionego przed laty brata Kraszeckiego. Alicja jest pewna, że zabójstwem mężczyzny stoi Hepner i we współpracy z Piotrowskim (Jacek Beler) postanawia podstępem zmusić Hepnera, by przyznał się do morderstwa w dniu jego nominacji na szefa więziennictwa.

Player: zwiastun 3. sezonu serialu "Skazana"

Hepner nie daje się jednak sprowokować. Zrozpaczona Alicja przy pomocy Swiety (Joanna Gonschorek) zwabia kierownika do jednej z cel. Mężczyzna wyznaje jej, że zabił Witkowskiego. Kiedy ten prowokuje ją, mówiąc o jej córce, Hani, Mazur nie wytrzymuje i rozwścieczona uderza Hepnera w tył głowy statuetką, którą otrzymał chwilę wcześniej. Chwilę później w celi zjawiają się Kosa (Marta Malikowska) i Pati. Zostawiają na narzędzi zbrodni odciski palców, a następnie wszystkie trzy, wraz z innymi więźniarkami, biorą na siebie winę.

REKLAMA

Biorąc pod uwagę zakończenie finałowego odcinka, wygląda na to, że 4. sezon z pewnością powstanie.

Jakie będą dalsze losy Alicji Mazur? Która z więźniarek zostanie oskarżona o (prawdopodobnie) zabójstwo Hepnera? Jaką rolę odegra Kraszecki, który wdał się w romans z Alicją? I co z jej córką, Hanią, która przebywała w miejscu znanym jedynie przez nieżyjącego już Witkowskiego? Na te i inne pytania odpowiedzi przyjdą z pewnością wraz z 4. sezonem serialu "Skazana", który będzie jednocześnie zwieńczeniem całej produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA