REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Na SkyShowtime będzie się działo. Ten szalony film akcji zebrał wysokie oceny

Na SkyShowtime nic się w przyszłym tygodniu nie dzieje? Nie, to nie tak, streaming nigdy nie śpi. Co najwyżej szykuje się do kontrataku. Niedługo bowiem do serwisu wpadnie mocny film akcji.

15.06.2024
10:15
miłe towarzystwo skyshowtime co obejrzeć premiery
REKLAMA

Mieliśmy już w tym miesiącu mocne premiery od SkyShowtime. "Mayor of Kingstown" z Jeremym Rennerem w roli głównej powrócił przecież z trzecim sezonem, aby umilić nam czas oczekiwania na finałowe odcinki "Yellowstone". W końcu też narodził się w głowie twórcy sagi rodziny Duttonów. Jest podobnie duszny, męski i brutalny. Rozwija się w najlepsze, bo przecież od swojego debiutu 6 czerwca będzie trwał aż do 8 sierpnia. Kolejne odcinki pojawiają się na platformie co tydzień, a w międzyczasie dostajemy inne nowości.

Zadebiutował już wyczekiwany "Tatuażysta z Auschwitz", a w mijającym tygodniu powrócił nawet "Psi patrol" z drugą częścią 10. sezonu. Z filmami też nie było źle. Dostaliśmy "Milli Vanilli" dokument o muzykach, którzy oszukali cały świat. W "Air Force One Down" nowa agentka Secret Service kopała natomiast tyłki terrorystom. A niedługo, po krótkiej przerwie od ekscytujących nowości pojawi się inna produkcja pełna akcji i humoru.

REKLAMA

SkyShowtime - co obejrzeć?

W nadchodzącym tygodniu nic nie dostaniemy. Nie będzie żadnej premiery, ale nie ma co się smucić, bo niedługo potem wpadniemy w "Miłe towarzystwo". Nie brzmi to zbyt porywająco, ale tytuł jest tylko zmyłką. To opowieść o młodej adeptce sztuk walki, która rzuca wyzwanie tradycji. Wierzy, że musi uratować swoją siostrę przed aranżowanym małżeństwem. W jej głowie powstaje więc ambitny plan, aby do ślubu nie dopuścić.

Miłe towarzystwo - SkyShowtime - co obejrzeć?

"Miłe towarzystwo" to pełnometrażowy debiut Nidy Manzoor, twórczyni cenionego serialu "We Are Lady Parts". Jej film też zresztą spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Krytycy na wszelkie możliwe sposoby, zachwalali tak zawartą w nim akcję jak i humor. Na Rotten Tomatoes produkcja cieszy się więc 90 proc. pozytywnych recenzji. W podsumowaniu czytamy, że tytuł ten "rzuca, kopie i uderza podręcznik gatunkowej etykiety, aby dostarczyć nam film, który miesza za sobą bollywoodzki splendor i brytyjską ironię".

Szykuje się prawdziwe olśnienie. "Miłe towarzystwo" rozłoży użytkowników SkyShowtime na łopatki dokładnie 28 czerwca. Wtedy pojawi się na platformie. A co potem? Potem będzie już tylko lepiej. Serwis jakiś czas temu ogłosił bowiem swój rozkład jazdy na nadchodzące miesiące. To będzie gorące filmowo-serialowe lato.

REKLAMA

Wśród nadchodzących premier nie zabraknie "Knucklesa" - nieco spóźnionego względem amerykańskiej premiery spin-offu "Sonica. Szybkiego jak błyskawicy". Prócz tego mamy też dostać koreańską produkcję o handlarzach żywym towarem i ich ofiarach, którzy po trzęsieniu ziemi utykają w rozpadającym się budynku. Jeśli zaś chodzi o filmy to na SkyShowtime pojawią się nowe "Wredne dziewczyny" oraz będzie można już na spokojnie w streamingu obejrzeć sobie "Przesilenie zimowe". Niech was ten tytuł jednak nie mrozi, to bardzo ciepła opowieść. Jak widać, użytkownicy platformy naprawdę wpadają w miłe towarzystwo.

Więcej o nowościach SkyShowtime poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA