REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film „Służka” online? Pełna lista serwisów VOD

„Służka” to film w reżyserii Bishala Dutta. Swojej polskiej premiery doczekał się 6 grudnia 2023 roku. Jest to najnowsze dzieło twórcy takich produkcji jak „Life in Color” czy „Inferno”. Przerażający horror jest już dostępny na platformach streamingowych. Zatem gdzie można obejrzeć film „Służka” online? Przedstawiamy pełną listę serwisów VOD.

16.03.2024
7:33
Gdzie obejrzeć film Służka online?
REKLAMA

Tytuł porusza tematykę bardzo dobrze znaną i przez wielu uwielbianą. Fani horrorów otrzymali kolejną opowieść o chciwym demonie, który na dodatek nie zna litości. Został on zaczerpnięty z mitologii hinduskiej. Żywi się negatywnymi emocjami, dlatego tak bardzo upodobał sobie pewną młodą dziewczynę. Sprawia, że jego ofiara coraz bardziej się alienuje. Jest przerażona i zdezorientowana. Można powiedzieć, że tajemniczy byt jest poniekąd metaforą depresji.

REKLAMA

Więcej o horrorach czytaj na łamach Spider's Web:

Służka – gdzie obejrzeć film online?

Film opowiada historię mieszkającej w Stanach Zjednoczonych młodej dziewczyny z Indii. Samidha (Megan Suri) potrafi porozumiewać się w ojczystym języku, jednak robi to bardzo nieporadnie. Mało obchodzą ją kultywowane przez rodziców tradycje kulturowe. Pewnego dnia zauważa, że z jej przyjaciółką dzieje się coś dziwnego. Poorna (Neeru Bajwa) znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Szybko okazuje się, że była ofiarą groźnego demona. Zatroskana koleżanka przejmuje od niej niebezpieczny byt, aby odnaleźć zaginioną. Zagłębia się w pradawne rytuały, które otwierają wrota do piekieł. Tak rozpoczyna się podróż przepełniona strachem, ale też desperacją. Główna bohaterka przez cały czas czuje na plecach oddech wiecznie nienasyconego demona.

Gdzie obejrzeć film Służka online?
REKLAMA

Film „Służka” jest dostępny w poniższych serwisach VOD:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA