REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Smakowity pakiet gier na Indie Royale!

W ramach cotygodniowej akcji Indie Royale do wzięcia są właśnie cztery niezależne gry za niewielkie pieniądze. Co leży na stole i błyszczy?

01.03.2013
9:38
Smakowity pakiet gier na Indie Royale! - splay.pl
REKLAMA

Tak na szybko przypomnijmy jeszcze, że Indie Royale, to akcja, która polega na sprzedaży pakietów gier via net z możliwością wyboru ceny przez kupujących. Gry można zakupić w określonych ramach czasowych, nawet za minimalną cenę, ale rośnie ona powoli każdego kolejnego dnia akcji, chyba że kupujący zdecydują się zapłacić więcej niż minimum. Wówczas cena spada. Typowa wyprzedaż trwa około siedmiu dni. Sam pomysł jest nienowy bo na podobnej zasadzie działa Humble Bundle. Za Indie Royale stoi platforma cyfrowej dystrybucj Desura i siostra sławnej Gamasutry, IndieGames.com.

REKLAMA

Okej, a teraz szybciutko spójrzmy na bohaterów najnowszego zestawienia Indie Royale, zatytułowanego The Mash Bundle. W gorącym pakiecie znajdziemy:

Guns of Icarus Online – To przede wszystkim steampunkowe klimaty świata Burren i potężne, uzbrojone sterowce, które toczą między sobą powietrzne batalie. Przy okazji można również eksplorować cały świat z przyjaciółmi bo GoIO to głównie kooperacja.

Guns of Icarus Online1

Strong Bad's Cool Game for Attractive People – Jeśli ktoś zna internetowe filmiki Mike'a i Matta Chapmanów, poczuje się jak w domu bo SBCG4AP to przygodowa zręcznościówka oparta na kreskówce Homestar Runner. Jest z tego kupa śmiechu i sporo dobrej rozrywki.

Strong1

Kung Fu Strike: The Warrior's Rise – tytuł mówi sam za siebie ale gra jest ciekawa między innymi dlatego, że została „namalowana” stylem zbliżonym do chińskiej kaligrafii. Przysmak dla fanów klasycznych, chodzonych mordobić i wielbicieli Doktora Paj-Chi-Wo. Do tego jeszcze starożytne Chiny w tle.

Kung-Fu1

KRUNCH to przyjemny, przewijany platformer w starym stylu. Gracz musi wydostać się z futurystycznego labiryntu, na który składa się grubo ponad setka poziomów. Oczywiście nie jest to łatwe bo wokół zgrzyta i napiera masa ruchomych przeszkód, pułapek i i przeciwników. Uwaga, to nie jest gra dla klaustrofobików.

krunch1

Delve Deeper – Bardzo sympatyczna, pełna humoru strategia turowa, w której kierujemy drużyną krasnoludów. Brodaci faceci mają pociąg do tuneli i szlachetnych kamieni. Zadaniem gracza jest takie pokierowanie krasnoludkiem, aby jak najszybciej się wzbogacił i nie stracił życia. W zabawie może wziąć udział czterech graczy.

REKLAMA
Delve-Deeper1

Aktualna cena za cały, powyższy pakiet wynosi 4,24 euro, czyli jakieś 18 złotych. Jak zwykle, płacąc więcej niż minimum, można jeszcze dostać bonus, tym razem DLC dla Delve Deeper i oryginalny soudtrack z KRUNCH. Dorzucając parę centów zgarniemy dodatkowo album Paraller Processing z Danimal Cannon and Zef, czyli ostre, metaliczne dźwięki blachy falistej wymiksowane w rockowym klimacie. Nie dla fanów „Kraftwerk”, zresztą posłuchajcie sami. A tu link dla posiadaczy konta na Last.fm. Jesteśmy za dobrzy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA