REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Sophie Turner pozywa męża. Gwiazda "Gry o tron" zarzuca mu, że przetrzymuje dzieci

Rozstanie Sophie Turner i Joe Jonasa raczej nie będzie ugodowe. Aktorka złożyła pozew do sądu, w którym zarzuciła byłemu mężowi, że ten przetrzymuje paszporty ich córek. Turner twierdzi, że dwójka ich dzieci przetrzymywana jest bezprawnie na terenie Stanów Zjednoczonych.

22.09.2023
10:41
Sophie Turner Joe Jonas DFree Shutterstock
REKLAMA

Sophie Turner i Joe Jonas rozstali się z początkiem września. Choć para miała rozstać się polubownie, ostatnie wydarzenia wskazują na to, że wcale tak nie będzie. Jak donosiły wcześniej media, para zdecydowała się na rozstanie, bo oboje mają odmienny tryb życia. Pojawiły się też doniesienia, że przytłoczona ilością obowiązków Sophie, miała zaniedbywać rodzicielskie obowiązki.

REKLAMA

Sophie Turner wniosła własny pozew do sądu. Zarzuca mężowi, że przetrzymuje paszporty córek.

Teraz Sophie Turner wniosła do sądu własny pozew przeciwko (eks) mężowi. Pojawiły się poważne oskarżenia o łamanie prawa podziału opieki nad dziećmi. Sophie Turner twierdzi, że dwójka ich dzieci bezprawnie przetrzymywana jest na terenie USA, a Joe Jonas nie chce oddać paszportów jej córek.

Więcej o zagranicznych gwiazdach przeczytasz w Spider's Web:

Warto dodać, że Joe i Sohpie razem z córkami przeprowadzili się w kwietniu tego roku do Anglii, gdzie kupili dom. Para planowała, że to właśnie tam ich dzieci pójdą do przedszkola, lecz ze względu na zawodowe zobowiązania, dzieci miały wyjechać do USA razem z ich ojcem i opiekunką, a następnie wrócić w połowie września razem z mamą. Tak się nie stało.

Inne informacje zawarte są z kolei w pozwie złożonym przez Jonasa w sądzie. Podaje w nim, że córeczki od sześciu miesięcy mieszkają z nim, co zdaniem aktorki mija się z prawdą. Jak wyjaśnia Sophie, jej mąż nie chce oddać paszportów dzieci, łamiąc w ten sposób prawo matki do opieki na mocy angielskich przepisów. Póki co prawnicy gwiazdora nie zabrali głosu w tej sprawie.

We wrześniu Jonas i Turner wydali oświadczenie odnośnie ich rozstania

REKLAMA

Joe Jonas i Sophie Turner na początku września wydali wspólne oświadczenie, w którym ogłosili, że chcą się rozwieść. Podkreślali w nim, że jest to ich wspólna decyzja i nie będą tłumaczyć się publicznie z powodów rozstania.

Istnieje wiele spekulacyjnych narracji na temat tego, dlaczego, ale tak naprawdę jest to wspólna decyzja i mamy szczerą nadzieję, że wszyscy będą mogli uszanować nasze życzenia dotyczące prywatności dla nas i naszych dzieci - pisali niedawno. Wygląda jednak na to, że ich rozstanie nie będzie tak spokojne, jak planowali.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA