REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy film z uniwersum "Spider-Mana" jednak nie powstanie? Scenarzystka nie ma dobrych wieści

Scenarzystka powiązana swego czasu z filmem z uniwersum Spider-Mana mówi, że nie wie, czy Sony zamierza rozwijać zapowiadane niegdyś "Silver Sable". Tym samym tytuł ten dołącza do wydłużającej się listy produkcji należących do franczyzy, z którymi nie wiadomo co będzie dalej.

04.10.2023
15:23
spider man uniwersum sony silver sable
REKLAMA

Tworzone przez Sony uniwersum Spider-Mana nie ma się za dobrze. "Morbius" stał się przecież memem, przez co firma postanowiła go redystrybuować i w efekcie film dwukrotnie poniósł porażkę w box-offisie. Wytwórnia się jednak nie poddaje i na przyszły rok szykuje nam aż trzy nowości. Dostaniemy "Madame Webb", "Venoma 3" i "Kravena Łowca". Ostatni wymieniony tytuł miał się co prawda pojawić wcześniej, ale termin jego debiutu przesunięto ze względu na hollywoodzkie strajki. Informacja o jego opóźnieniu przyszła w parze z wieściami o wyrzuceniu "El Muerto" z harmonogramu najbliższych premier.

Podobnie jak w przypadku "El Muerto" na ten moment nie wiadomo co dalej z "Hypno", "Hustler", "Jackpot" i kilkoma innymi zapowiadanymi wcześniej tytułami. Do całkiem długiej już listy dołącza teraz "Silver Sable".

O filmach z uniwersum Spider-Mana poczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

Nie będzie filmu z uniwersum Spider-Mana?

Powiązana z "Silver Sable" scenarzystka Lindsey Anderson Beer miała ostatnio okazję udzielić wywiadu portalowi ComicBook, któremu zdradziła, że według niej Sony nie zamierza tego projektu kontynuować:

Sony chciało zrobić "Silver Sable", ale potem, na ile mi wiadomo, obecnie projektu nie rozwija. Musiałam przeskoczyć w tamtym czasie do innego projektu. Byłam tylko -- ludzie zatrudniają scenarzystów, jak to określamy, tygodniowo. Pomagałam im. Nie jestem więc pewna.

Silver Sable - film - Spider-Man
REKLAMA

Owszem, Lindsey Anderson Beer tylko przez chwilę była powiązana z "Silver Sable". Zwróćmy jednak uwagę, że od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne informacje na temat projektu. Ta cisza jest niepokojąca, więc bardzo prawdopodobne, że Sony rzeczywiście z realizacji filmu zrezygnowało.

Pierwotnie "Silver Sable" planowane było jako "Silver and Black", gdzie mieliśmy zobaczyć nie tylko Silver Sable, ale również Black Cat. W pewnym momencie postanowiono jednak podzielić ten projekt na dwa oddzielne filmy. Na ten moment nie wiadomo, czy kiedykolwiek ujrzymy któryś z nich.

Zdj. główne: screen z wideo dostępnego na YouTube: The Origin of Silver Sable.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA