REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Muzyka
  4. Mobile /

Nie prześpijcie nowości na Spotify. Mobilna wersja obudzi użytkowników ich ulubionymi piosenkami

Rozwój Spotify nie ulega wątpliwości. Firma dopiero co pochwaliła się kolejnymi milionami użytkowników, a właśnie sprawiła im niespodziankę. Najnowsza wersja aplikacji serwisu będzie mogła nareszcie dzielić się utworami z Zegarem Google'a. Co to oznacza?

31.07.2018
21:17
Mobilna wersja Spotify obudzi użytkowników ich ulubionymi piosenkami
REKLAMA
REKLAMA

To kolejny krok w stronę ułatwienia korzystania i lepszego spersonalizowania mobilnej wersji serwisu. Pomimo zwiększającej się liczbie płatnych użytkowników serwisu, firma na szczęście nie zapomina także o tych, którzy ze Spotify korzystają za darmo.

Połączenie z Zegarem Google'a również dotyczyć będzie obu rodzajów użytkowników.

Znanym problemem takich aplikacji jak YouTube jest niemożność korzystania z nich równolegle do innych narzędzi lub aplikacji. To duże utrudnienie, które na szczęście nie dotyczy Spotify. Do tej pory nawet ta firma nie pozwalała jednak na udostępnianie swojej bazy innym aplikacjom.

 class="wp-image-188224"

To się właśnie zmienia. Nowa wersja Zegara Google'a otrzymała bowiem integrację ze Spotify (a w planach jest także zintegrowanie z YouTube Music). Czyżby miał to być pierwszy krok poczyniony przez wielkie korporacje w stronę przyjaźniejszego interfejsu smartfonów?

REKLAMA

Ustawiając dzwonek swojego budzika, będzie można od tej pory skorzystać ze swoich utworów na Spotify.

Piosenki będzie można wybrać z trzech dostępnych sekcji: ostatnio słuchanych utworów, ulubionych playlist lub poprzez wyszukiwarkę aplikacji. Ulubione utwory na dzień dobry będą jednak tylko po zaktualizowaniu obu aplikacji do najnowszej wersji. Niezbędne będzie także posiadanie smartfona z Androidem w wersji 5.0 Lolipop lub nowszej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA