REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Stań się śmiercią i pij bimber – teraz to się opłaca. Darksiders II oraz seria Port Royale taniej o 75%

Kolejna z jednodniowych ofert GamersGate. Tym razem pod młotek trafiła ostatnia scheda po THQ – Darksiders II, a także seria strategii Port Royale, reprezentowana przez część drugą i trzecią, wraz z dodatkami.

15.04.2013
19:00
Stań się śmiercią i pij bimber – teraz to się opłaca. Darksiders II oraz seria Port Royale taniej o 75%
REKLAMA
REKLAMA

Zabijcie mnie, jeśli się mylę, ale Darksiders II to chyba ostatnia gra spod bandery THQ, zanim dawny gigant nie zbankrutował, a tytuły z jego portfolio nie zaczęły być wyprzedawane za grosze. Ustami samych członków THQ, drugi Darksiders okazał się być „bardzo dobrą grą, bez bardzo dobrych wyników sprzedaży”. Cóż, mnie do tej produkcji nigdy nie ciągnęło, więc pozwolicie, że nie wydam żadnego osądu nad tym tytułem. Za rekomendację niech posłuży ocena w serwisie Metacritic, na poziomie 81 punktów. Mamy więc naprawdę solidny tytuł, przy cięciu 3/4 swojej pierwotnej ceny. Darksiders II na GamersGate kupicie teraz za 12 euro i 50 centów. Fakt, wciąż całkiem sporo. Z drugiem strony, to niższa stawka, niż u polskich „kluczowych” pośredników, którzy życzą sobie za ten tytuł 65 PLN

dark2

Druga z promocji tyczy się zapomnianej przez większość graczy serii Port Royale. Zakurzona „dwójeczka”, jeszcze w 2D,  kosztuje raptem 2,5 euro. Następczyni to już parokrotnie większy wydatek, bo za edycję podstawową przyjdzie nam zapłacić lekko ponad 11 europejskich zielonych. Do tego istnieje możliwość zaopatrzenia się w któreś z trzech rozszerzeń (New Adventures, Harbour Master, Dawn of Pirates), za symboliczne 1,25 euro.

REKLAMA

Już nie raz i nie dwa GamersGate miało o niebo lepsze promocje, ale jak na początek tygodnia – hej, nie jest źle. Zakupy za 1/4 pierwotnej ceny to możliwość, nad którą wypada się pochylić. Sam waham się nad tym nowym Darksiders, symbolicznym gwoździem do trumny THQ. Z drugiej strony, za te mniej więcej 51 złotych na pewno znajdą się w tym tygodniu znacznie bardziej ciekawe tytuły do zakupienia. Między cdp.pl a muve.pl trwa kontrolowane starcie, więc już zacieram ręce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA