REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Star Wars: Galaxy of Heroes to Pokemony w świecie Gwiezdnych wojen. Za darmo, na Androida oraz iOS

Electronic Arts nie przepuściłoby takiej okazji. Z okazji nadchodzącej premiery Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy, wydawca stworzył kolejną produkcję opartą na popularnej licencji.

30.11.2015
11:33
Star Wars: Galaxy of Heroes to Pokemony w świecie Gwiezdnych wojen
REKLAMA
REKLAMA

Zdziwi się jednak ten, kto będzie się doszukiwał w Star Wars: Galaxy of Heroes jakiegokolwiek sensu i celu. Darmowa gra dla systemu Android oraz iOS to wariacja popularnego mobilnego podgatunku, w którym gracz najpierw zbiera figurki/postacie/karty/przedmioty, aby później walczyć za ich pomocą w systemie tur.

Star Wars: Galaxy of Heroes to nic innego jak Pokemony, z Darth Vaderem zamiast Pikachu.

Oczywiście pod względem samej rozgrywki, produkcji EA daleko do niezwykle wciągających tytułów Nintendo. Nie mamy tutaj ani eksploracji, ani rozwiniętego systemu wieloosobowego, ani złożonych taktyk i jednostek, które rozwijało się miesiącami. Zamiast tego dostajemy mikro-transakcje i uproszczoną do bólu rozgrywkę.

Od razu czuć, że mechanizmy zabawy nigdy nie były tutaj najważniejsze. Marka, marka i jeszcze raz marka. Producenci Star Wars: Galaxy of Heroes znaleźli bardzo łatwy sposób na to, aby kusić fanów Gwiezdnych wojen kolejnymi trójwymiarowymi modelami ich ulubionych postaci. Nowa trylogia, stara trylogia, a nawet kilka postaci z nadchodzącego The Force Awakens – jest tutaj absolutnie wszystko.

REKLAMA

Na obronę Star Wars: Galaxy of Heroes na pewno wpływa świetna warstwa wideo. Dużą zaletą jest również przystępność i natychmiastowość. To właśnie ten typ mobilnej gry, którą uruchamia się na kilka minut podczas jazdy autobusem, po czym wyłącza i o niej zapomina. To jednak wciąż zbyt mało, aby z czystym sercem polecić Galaxy of Heroes fanom Gwiezdnych wojen. W miejsce Darth Vadera i Kita Fisto równie dobrze można wstawić Spider-Mana i Voldemorta. Efekt byłby dokładnie ten sam.

Darmowe Star Wars: Galaxy of Heroes pobierzecie korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA