REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Książki
  4. Mobile

Na to czekałem! Komiksy Star Wars nareszcie w Marvel Unlimited

Zastanawiałem się kiedy (i czy) do tego dojdzie. Marvel Unlimited to kapitalna usługa dla wszystkich miłośników komiksów, jak i osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z ilustrowanymi powieściami. Niestety, po przejęciu praw do Gwiezdnych Wojen przez Disney’a, próżno było szukać w Marvel Unlimited komiksów Star Wars. Do dzisiaj.

16.04.2015
16:59
Komiksy Star Wars nareszcie w Marvel Unlimited
REKLAMA

Usługa Marvel Unlimited właśnie otwarła się na dotychczas wydane przez Dark Horse komiksy w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na dobry początek właściciele Marvela proponują 500 graficznych opowieści, które zostały dodane do pokaźnej biblioteki Unlimited.

REKLAMA
marvel unlimited

Czym jest Marvel Unlimited?

To bardzo ciekawa usługa. Płacąc 10 dolarów na miesiąc otrzymujecie dostęp do ogromnej biblioteki komiksów. Wpisujecie tytuł, wybieracie głównego bohatera, nazwę serii bądź niezwykle ważny „event” w świecie Marvela i już macie do dyspozycji dziesiątki opowieści.

Maksymalnie 16 z nich możecie jednocześnie pobrać do pamięci urządzenia, z myślą o odczycie w trybie offline. Wszystko z poziomu jednej aplikacji, dostępnej na komputerach osobistych, smartfonach i tabletach. Haczykiem jest cykl wydawniczy. Wszystkie nowe zeszyty trafiają do oferty Marvel Unlimited z półrocznym opóźnieniem.

MARVEL UNLIMITED 6

Do wczoraj komiksy Gwiezdnych Wojen nie były częścią usługi Marvel Unlimited.

Stare ilustrowane opowieści ze świata Star Wars faktycznie pojawiły się na platformach Marvela. Do wczoraj za dzieła Dark Horse trzeba było jednak płacić niemal równie słono, co za nowe serie Marvela takie jak „Darth Vader”, „Princess Leia” czy „Star Wars”.

Na całe szczęście polityka wydawnicza medialnego giganta w końcu uległa zmianie. Część komiksów Dark Horse trafiło już do biblioteki Unlimited i nadaje się do przeczytania dla każdego posiadacza abonamentu. Na pierwszy ogień poszły serie:

  • Character Spotlight: Boba Fett
  • Rise of the Rebels
  • Character Spotlight: Darth Vader
  • Rogue Squadron
  • The Dark Force Rises
REKLAMA

Marvel zapowiada, że będzie na bieżąco rozbudowywał abonamentową kolekcję o kolejne komiksy w świecie Gwiezdnych Wojen. Ciekawi mnie, kiedy to tego zbioru trafią świetne zeszyty szczegółowo przedstawiające trzyletnią wojnę klonów, która zmieniła całe uniwersum. Pamiętam, że graficzne powieści Dark Horse dotyczące tego okresu stały na naprawdę wysokim poziomie.

Aplikację Marvel Unlimited dla Androida i iOS pobierzecie korzystając z poniższych odnośników.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA