REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Właśnie pojawiła się oficjalna gra Stranger Things. I to po polsku!

Stranger Things: The Game właśnie pojawiła się w iTunes App Store. Na ten moment gra jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy mobilnych urządzeń firmy Apple.

04.10.2017
15:52
Oficjalna gra Stranger Things pojawiła się w App Store
REKLAMA
REKLAMA

Stranger Things: The Game jest czymś na kształt niezobowiązującego pomostu między pierwszym oraz drugim sezonem serialu. Fabuła jest tutaj jedynie pretekstem, aby ponownie odwiedzić miasteczko Hawkins, przylegający do niego Mroczny Las, skrywającą wiele tajemnic elektrownię, a nawet alternatywny mroczny wymiar doskonale znany fanom serialu Netfliksa.

Co świetne, Stranger Things: The Game dostała wsparcie dla polskiego języka.

Do tego z poziomu darmowej gry możemy przejść do aplikacji Netflix, gdzie czeka na nas pierwszy sezon świetnego telewizyjnego widowiska. Tym, którzy mają go już za sobą, polecę pobranie dotykowej produkcji na iPhone’a. Gra nie posiada reklam, ani nie skrywa żadnych mikro-transakcji. To bardzo dobra reklama nadchodzącego sezonu, do której ktoś całkiem nieźle się przyłożył.

 class="wp-image-99245"

Stranger Things: The Game jest stylizowana na gry wideo z lat 80. Mamy tutaj widoczne gołym okiem piksele, dwuwymiarowe środowisko oraz sztucznie postarzoną muzykę i efekty dźwiękowe. Producenci chwalą się, że ich aplikacja jest dokładnie taka, jak gry z okresu, w którym ma miejsce akcja serialu.

Stranger Things: The Game jest zaskakująco rozbudowaną produkcją. Program składa się z kilku diametralnie różnych lokacji, wielu zagadek logicznych, kilku grywalnych postaci oraz bonusów i znajdziek porozrzucanych po różnych rozdziałach. Do tego dochodzi ranking Speed Run, w którym można rywalizować ze znajomymi. Przyjemne i jak najbardziej pozytywne zaskoczenie.

AKTUALIZACJA:

Stranger Things: The Game jest już dostępna także na urządzenia mobilne z systemem Android.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA