REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Główna rola w serialu „Suits: LA” obsadzona. Gwiazdor „Arrow” przywdzieje garnitur

Już w przyszłym miesiącu w Vancouver ekipa wejdzie na plan pilotażowego epizodu serialu z uniwersum „W garniturach”, czyli „Suits: LA”. Wiemy już, kto zagra w nim główna rolę - będzie to Stephen Amell, którego znamy przede wszystkim z serialu „Arrow”. 

14.02.2024
10:24
suits la obsada główna rola stephen amell w garniturach serial spin off
REKLAMA

„Suits: LA” to spin-off kultowego już serialu „W garniturach” - produkcja telewizji NBC ma stanowić zupełnie nowy rozdział: skupić się na nowych bohaterach i rozgrywać w nowym miejscu. Tego typu model rozwijania uniwersum mogliśmy śledzić w seriach „Kryminalne zagadki” czy „Agenci NCIS”. 

Jakiś czas temu poznaliśmy nazwiska pierwszych członków ekipy: producentką i reżyserką okazała się Victoria Mahoney która pracowała m.in. przy „The Morning Show” czy „I Am the Night”. Funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego będzie wraz z nią sprawował Aaron Korsh, czyli twórca oryginalnego „W garniturach”. Teraz dowiedzieliśmy się, kto zagra w produkcji główną rolę.

Czytaj więcej o nowościach serialowych w Spider's Web:

REKLAMA

Suits: LA - Stephen Amell w głównej roli

Będzie to Stephen Amell, szerszej widowni znany przede wszystkim z wcielania się w tytułową postać w serialu od DC: „Arrow”. Poza tym możecie go kojarzyć z „Kodu 8” (sequel już w tym miesiącu wpadnie na Netflix), „Wojowniczych żółwi ninja: Wyjścia z cienia” czy „Tajemnicy Syriusza”. 

REKLAMA

„Suits: LA” opowie o Tedzie Blacku - byłym prokuratorze federalnym z Nowego Jorku, który po przeprowadzce do Los Angeles reprezentuje najbardziej wpływowych mieszkańców tego miasta, w tym wielkie gwiazdy show-biznesu i świata rozrywki. Gdy jego firmę dotyka kryzys, ten musi się ugiąć i przyjąć postawę, którą sam zawsze gardził. Co więcej, na jaw zaczynaja wychodzić różne niewygodne tajemnice sprzed lat, które wpłynęły na jego nagłą rezygnację i ucieczkę z Nowego Jorku - skłaniają one bohatera do podjęcia trudnych decyzji, które zaważą na przyszłości jego i jego bliskich. Na próbę zostanie też wystawiona lojalność jego współpracowników - zbyt często łączą oni życie prywatne z zawodowym.

Suits - W garniturach
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA