REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Będziesz grał w Star Wars: Battlefront? Przyda ci się mobilna aplikacja towarzysząca

Jeżeli odliczasz godziny do premiery gry, SW Battlefront Companion może umilić ten czas oraz sprawić, że rozpoczniesz zabawę z solidnym wyposażeniem.

16.11.2015
19:06
Będziesz grał w Star Wars: Battlefront? Przyda ci się aplikacja
REKLAMA
REKLAMA

SW Battlefront Companion nie jest klasyczną aplikacją pomocniczą, ograniczającą się do wyświetlania danych pochodzących ze stacjonarnej gry. Oczywiście program posiada również te funkcje, dzięki czemu będziecie na bieżąco ze swoim profilem, ekwipunkiem, punktami doświadczenia oraz odblokowanymi broniami i umiejętnościami specjalnymi.

SW Battlefront Companion to jednocześnie mini-gra, dzięki której zapewnicie sobie lepszy start we właściwej produkcji.

W mobilną aplikację została wkomponowana prosta gra karciana. Poświęcając jej cenny czas, zyskujecie kredyty, które później trafią na wasze konto w stacjonarnej grze Star Wars: Battlefront. Te są z kolei naprawdę cenne, ponieważ to właśnie za kosmiczną walutę kupujemy kolejne bronie oraz umiejętności.

SW Battlefront Companion
REKLAMA

Wykorzystanie kredytów nie kończy się jednak na ulepszaniu mocy bojowych. Za pomocą waluty ze świata Gwiezdnych wojen zmodyfikujemy również własną postać. Wybierzemy jej kolor skóry, twarz i fryzurę, a nawet odzienie. Ciekawe, ile czasu będę musiał poświęcić, aby odblokować czarny, stylowy pancerz szturmowca.

Darmowe SW Battlefront Companion pobierzecie z Google Play oraz iTunes App Store, korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA