REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Wardęga dotrzymał słowa i wydobył kolejnego asa. Oto "cała prawda o Marcinie Dubielu"

Zgodnie z obietnicą, Sylwester Wardęga sięgną do rękawa i wydobył z niego kolejnego asa. W sieci pojawił się właśnie nowy materiał twórcy, będący odpowiedzią na tłumaczenia jednego z antybohaterów "Pandora Gate". Oto "Cała prawda o Marcinie Dubielu".

19.10.2023
17:01
sylwester wardęga odpowedź marcin dubiel pandora gate youtube cała prawda instagram
REKLAMA

Sylwester Wardęga odpowiedział na opublikowany sześć dni temu film Marcina Dubiela, którego również nie oszczędziła afera Pandora Gate. Youtuberzy grozili sobie wzajemnie asami i Jokerami - zaczęło się od obiecanego asa Wardęgi, który w swoim nowym materiale próbuje rozbroić linię obrony przyjaciela Stuarta "Stuu" Burtona (mężczyzna trafił już do brytyjskiego aresztu). Obecnie polska prokuratura domaga się ekstradycji twórcy podejrzewanego o wykorzystanie osób poniżej 15 roku życia.

REKLAMA

Wardęga odpowiada. Cała prawda o Marcinie Dubielu

W swoim filmie Wardęga wyjaśnia, że Dubiel kłamał - jego zdaniem influencer doskonale wiedział, że jego najlepszy przyjaciel, czyli 23-letni Stuu, kontaktuje z 14-latką, a ponadto sam dostarczał mu wiedzy na temat tej dziewczynki. A to dopiero początek.

Wardęga podkreśla, że Dubiel nie został wrzucony do jednego wora ze Stuu - ale z tymi, którzy doskonale wiedzieli, co się dzieje, ale nic nie mówili. A co gorsza to wspierali.

Nieco wcześniej Dubiel zagroził Wardędze swoim Jokerem, sugerując, jakoby był w posiadaniu jakichś brudów i haków na twórcę kanału Wataha. Może to blef, a może za kilka dni dowiemy się, co jeszcze ma do powiedzenia przyjaciel Burtona.

Czytaj więcej o Pandora Gate:

Co ciekawe, dzień przed tym, jak brytyjski sąd podjął decyzję o aresztowaniu Stuu, do sieci trafiła pełna wersja nagrania, które oskarżany youtuber zrealizował po pierwszym zatrzymaniu i pobiciu w Luton w Wielkiej Brytanii.

Opowiada tam o pobiciu, duszeniu i groźbach. Jego zdaniem wszystko zaczęło się od osoby polskiego pochodzenia, która po obejrzeniu filmu Wardęgi i Konopskyy’ego próbował zmobilizować tłum, by zlinczować youtubera. Po tym incydencie Burton pojechał z policją, która przetransportowała go do szpitala. Twórca Teamu X zarzucił też polskim służbom i politykom, że wydali na niego wyrok przed uczciwym procesem i jakimikolwiek wyjaśnieniami. Całość nagrania obejrzycie poniżej. 

Stuu Burton - ostatni film
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA